ADET KANI BÜYÜSÜ

0
276

Büyüler yapımları ve çeşitleri ne kadar farklılık ve aynı zamanda değişiklik gösterir elbette, bozulmaları da yine aynı şekilde farklı olacaktır. Her büyünün yapımı amacına ve hedefine göre kullanılan malzeme ve bununla birlikte yapılan işlemler de farklılık gösterecektir. Burada büyünün ne için yapıldığı oldukça önemlidir. İnsanların çaresiz kaldıklarında en çok kullandıkları yol büyü yolu ve büyü yöntemidir. İnsanlar çok eski tarih ve dönemlerde bile büyü yapmak ve yine yaptırmaktan hiç vazgeçmemişlerdir. İnsanların istediklerini elde etmekteki büyük hırsları büyüleri çok yaygın bir hale getirmiştir. Büyüler her dönemde insanların yaygın olarak kullandıkları bir yöntem olarak kalmış ve kullanılmıştır.
Büyülerin çok fazla ve çok çeşitli olması insanları bu yönteme sevk etmiştir. Bazı büyüler aşk için yapılırken bazıları ise ayırma için yapılır. Bunların yanında istenilen ve arzu edilen kişiye zarar vermek, düşmanlık için yapılırken maalesef en kötüsü kişinin yok olması için yapılan büyülerdir. Bu büyüler çok tehlikeli ve yapımı da oldukça zordur. Her büyüde belli bir zaman ve an vardır. Büyüler yapılırken bazen gece yapılması gerekirken, bazen de dolunay bazen de yeni ay gerekir. dediğimiz gibi her büyü farklıdır ve yapılış şekilleri de bunlara göre farklılık gösterir her zaman. Yapılan büyülerin insanlar üzerindeki etkileri yine değişiktir. Bazıları tam etkilenirken bazıları tam olarak etkilenmez büyülerden. Genellikle kara büyü dediğimiz büyü çeşidi çok güçlü ve etkili büyülerdir, yapılan büyüler insanlar üzerinde çok daha etkili olur, kişiye zarar vermek için yapılan büyüler de kişi zarar görür. Kara büyüler de genellikle kötü cinler büyü yapılan kişilere gönderilir ve o giden cinler o kişiye kesinlikle zarar verir. Kişinin hayatı zehir, olurken hayattan umudunu keser. Yapılan bağlama büyüleri de yine çok etkili büyülerdendir. Büyünün yapıldığı kişi tam anlamıyla bağlı olur, o kişiden başkasını düşünemez duruma gelmesinin yanında o kişinin dediği laftan çıkmaz.
Büyüler var ise, onların bozulmalarının da yolu ve yöntemleri elbette vardır. Yapılan büyü bozulmadığı müddetçe kişi kendi hayatını yaşayamaz ve kendi kararlarını da veremez. Büyü yapıldığına ait bir şüpheniz varsa, mutlaka bir hoca ya da medyumdan yardım alarak üzerinizdeki bu büyü illetinden kurtulabilirsiniz. Büyünün günah olduğunu bilenler yine de büyüden vazgeçmezler. Her büyünün yapımı olduğu gibi bir bozulma yöntemi de bulunmaktadır. Kişilerin çok dikkatli davranarak bu gibi bir durumdan kurtulması gerekir yoksa bir ömür bir büyü ile yaşamak zorunda olursunuz.

Papaz büyüleri denilen büyü çeşitleri ise papazlar tarafından yapılan ve aynı zamanda dinimizce uygun olmayan bir büyü türüdür. Bu büyüler çok etkili olmasının yanı sıra etkileri kısa zamanda görülmeye başlayan büyüler arasında yer alır. Yapılması ne kadar zahmetli ve masraflı ise bozulması da bir o kadar zahmetli ve masraflı olacaktır. Bu büyüler için kullanılan malzemeler oldukça fazla ve çeşitli olur, bu büyüler yapılırken havyan uvuzları dahil olmasının yanında bir çok bitki çeşidi de kullanılmaktadır. her büyünün yapılışı farklı olur ve papaz büyüleri dinimizce caiz ve uygun olmayan yöntemler ile yapıldığından dolayı uygun görülmez. Bu büyü bir papaz tarafından yapılmış olsa bile alanında bir uzman bir medyum bu büyünün etkisini yok edip kişiyi rahatlatabilir. Papazlar tarafından yapılması bu büyüyü bazı medyum ve hocalar da yapabilir. Bu büyüler dinimizin uygun bulmadığı yollardan yapıldığı için birçok hoca büyüyü yapmak istemeyecektir.
Bu büyülerin etkisi çok kısa bir zaman içinde görülmeye başlar, bu büyünün etkisinde olan kişi kendi istekleri ve iradesi ile hareket edemeyecek duruma gelir. Üzerinde bulunan bu büyü yüzünden çok farklı bir kişiliğe dönüşebilir. Büyü yapılan kişi kendisine bir büyü yapıldığını fazla anlayamaz ve fark edemez, her şeyi normal ve olağan görür hayatın onu o hale getirdiğini söyler. Çevresindeki kişilerin uyarılarını dikkate almaz ve görmemezlikten gelir. Büyü yapan kişiye koşulsuz bağlanır ve ne yaparsa yapsın bu kişinin etkisinden kurtulamaz malesef. Büyü yapılan kişi ani duygu patlamaları da yaşar. Çevresindeki kişilere önem vermez hayatını bağlandığı kişiye adar ve onun sözünden dışarı çıkamaz. Bu büyüler her ne kadar etkili olsalar da kendisine bir büyünün yapıldığını düşünen hisseden biri bir medyuma ve ya bir hocaya gider ve bakım yaptırmak ister. Medyum bu kişiye bakım sırasında bir büyünün yapıldığını görmeyebilir. Bu gibi bir durumda özel bir bakım yapılarak ortaya çıkarılır. Medyum bu bakım sonrası yapılacak işlemleri sırası ile söyler. Büyüden kurtulmak isteyen kişi medyumun her dediğini yapması gerekecektir. Yapılan büyünün bozulması çok masraf gerektiren bir büyü türü olduğu bilinmektedir. Bu büyüden kurtulmak isteyen kişiler bir papaz yerine iyi bir medyum yardımı ile de kurtulabilir.

Adet kanıyla yapılan bu büyü çeşidi, erkeğin ilgi, sevgi, cinsellik, aşk gibi duygularına müdahale ederek onları etki altına almak amacıyla yapılan bir büyü türüdür. Büyü yapılmasının ardından büyüyü yaptığınız kişi size koşulsuz bağlanır ve onu tamamen elde etmiş olursunuz. Bu büyü adet kanı kullanılarak yapılan bir büyüdür. Genel olarak kadınlar erkeğinin kendisine bağlanmasını istediği için, ayrılmışlarsa tekrar birlikte olmak için, terk edilmişler ise erkeklerinin kendilerine dönmeleri için ve kedilerine tamamen aşık olmalarını istemelerinden dolayı adet kanı büyüsünü yapmayı ve ya yaptırmayı tercih ederler. Büyü yapıldıktan sonra karşı taraf devamlı büyünün yönlendirdiği kişiyi aramaya, onun yanında olmaya gayret ve çaba gösterir. Kendisine büyü yapılan kişi bu durumu son derece doğal karşılar ve hiçbir şeyin farkına varmaz. Aile içi sorunlar, sevgililerle olan ayrılıklar ve bitmek üzere olan evlilikler adet kanı büyüsüyle çözüme kavuşturulabilir. Bu büyü, kadınların adet kanı kullanılarak yapılmaktadır. Adet kanı, büyü için gerekli olan işlemlerden geçirilir ve sonrasında büyü yapılacak kişiye yani erkeğe içirilir ve yahut yedirilir. İşlem tamamlandıktan sonra büyü yapılan kişi etkilenecek ve negatif yönlü enerjisel varlıklar kişiyi istenilen kişiye yönlendirmede oldukça etkili olur. Bir süre sonra büyü yapılan kişinin düşüncelerinde değişimler olacak ve istenilen amaca ulaşılacak. Bu durum kişi için engellenemez bir baskı alanı oluşturur. Büyü yapılan erkek evine, karısına, çocuklarına koşulsuz bir şekilde bağlanmış olur ve onlardan bir daha asla ayrılmayı bile düşünmez. Adet kanı büyüsü söylendiği gibi kişiye adet kanını yedirerek veya içirilerek yapılan bir büyü çeşididir. bu durum basit değildir elbette. Büyü bu konuda uzman kişilerin yardımı alınarak yapılması gerek ancak bu şekilde etkili bir sonuç alınacaktır. Güvenilirliği olmayan ve çeşitli kaynaklardan araştırılıp bulunan, doğru olduğu kesin olmayan bilgilerle hiçbir işlem denenmemelidir. Bu şekilde yapacağınız uygulamalar size sadece olumsuz etkiler getirir. Adet kanı büyüsünün etkili bir büyü olduğu herkes tarafından bilinir. Ancak bozulması da mümkün olan bir büyü türüdür. Zaten bozulamayacak bir büyü yoktur. Ancak bazı büyüler çok güçlü olduğundan bozulması için yeterli bilgi birikimi ve eğitim gerektirir. Bu konuda uzman olan kişiler kendisine büyü yapılan kişilere yardım edebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here