AŞK BÜYÜSÜ

0
207

Aşk büyüsünü açıklamadan önce büyünün ne olduğunu açıklamak ve ne zamandan beri bu işlemlerin yapıldığını daha doğrusu büyünün tarihini açıklamak daha doğru olacaktır. Büyü kavramı dediğimiz işlemler bütünü, insanların kendi çabaları ile elde edemedikleri şeyleri doğaüstü güçler kullanarak elde etme çabasıdır. Büyüler çok çeşitli işlemler olarak insanlara hizmet vermektedir. Büyüler insanların istek ve amaçlarına göre çeşitlilik kazanmıştır. Kişiler ne için büyü yaptırmak istiyor ise, büyüler de ona göre farklılık kazanmıştır. Büyünün tarihine bakacak olursak büyülerin tarihi çok eski dönemlere kadar dayanmaktadır. Büyüler her ne kadar çok eski dönemlere dayanmış olsa da orta çağ döneminde büyülerin yapılması cadılık kavramını ortaya çıkarmıştır. Ancak bu cadılık kavramı orta çağ döneminde kötü karşılanmış insanlar korkmuştur. Bu yüzden cadı avcıları ortaya çıkmıştır. Cadıların diri diri yakıldıkları da edinilen bilgiler arasındadır. Cadı avcıları her hangi bir bilgi geldiğinde sorgusuz sualsiz cadıları öldürdükleri yine dinilen bilgiler arasındadır. Hatta ve hatta avuç içlerine bakıp ve avuç içlerinde siyah leke var ise cadı olarak adlandırılıp ölüm cezası ile cezalandırılmışlardır. Bu yüzden orta çağ döneminde büyüler oldukça gizli bir şekilde yürütülmüştür. Rönesans ve aydınlanma döneminden sonra bu görüşler biraz daha azalmıştır.
Büyü çeşitleri kişilerin istek ve amaçlarına göre çeşitlilik göstermiştir. Kişi ne için büyü yaptırmak istiyor ise o amaca göre farklılık kazanmıştır. Bunların yanında bazı büyüler var ki çok etkili büyülerdir, bunların en etkilileri ise resim fotoğraf tırnak gibi kişisel ve dna sını taşıyan şeyler ile yapılan büyülerdir. Bu şekilde yapılan büyüler her zaman çok daha etkili olmuştur. Bu büyüler ciddi zahmetli ve birçok işlem gerektiren büyülerdir. Tırnak ile yapılan büyüler , büyü yapılacak kişinin elbisesinden ve ya elbisesinden yapılan büyüler çok etkili olmuştur her zaman .
Aşk büyüleri ise, insanların en çok yaptırdıkları ve ya yaptırmak istedikleri büyüler arasında ilk başta yer alan bir büyüdür. Aşk için insanlar her şeyi yapabilmektedir. Özellikle aşık bir insan en tehlikeli insan olabiliyor bazı durumlarda, özellikle bu aşık insanlar aşklarına karşılık bulamıyorlar ise, bu durum daha tehlikeli bir hale gelebiliyor, insanlardaki elde etmek hırsı ve aşık oldukları kişiyi elde etmedeki hırsı insanları bu duruma getirebiliyor. Bu gibi insanlar yani aşklarına karşılık bulamayan kişiler büyü yolunu kullanabiliyor. Büyü yolunu kullanarak sevdiklerini elde ediyorlar. Büyüler sadece aşk için yapılmasının yanı sıra, bitmek üzere olan evlilikleri kurtarmak için de yapılabilmektedir. Bununla birlikte giden bir sevgiliyi ve ya da giden bir eşi geri getirmek için yine aşk büyülerinden yararlanılmaktadır. Aşk büyüleri de kendi içlerinde ayrılırlar. Aşk büyüleri de genellikle kişinin tırnak resim ve ya elbisesinden bir parça ile yapılabilirler. Böyle malzemeler ile yapılan büyüler her zaman daha fazla etkili olmuştur. Bunun nedeni ise, kişinin dns ını taşıyan malzemeler direk olarak kişiyi ifade etmesinden kaynaklanmaktadır. Aşk büyülerinin en etkili olanları ise canbar aşk büyüsü ve odkara aşk büyüsüdür, bu büyüyü yaptırmak isteyen kişilere uygulanan büyüler canbar aşk büyüsü ve odkara aşk büyüdür. Büyü yaptırmak isteyen kişi odkara aşk büyüsünü yaptırmak istiyor ise süresinin uzun sürmesini isteyen kişidir. Odkara aşk büyüsünün etkisi canbar aşk büyüsüne göre elbette daha fazladır. Aşk büyüleri en çok tercih edilen büyülerin başında gelmektedir. Kişinin tırnağı ile yapılan büyüler yine etkili büyüler arasındadır. Bununla birlikte kişinin elbisesinden koparılan bir parça ile bu büyüler yine yapılabilir. Burada önemli olan ise, kişiye ait bir şeyler olmasıdır. Geçmiş tarihlere baktığımızda insanlar tırnaklarını geceleri kesmemeye ve kesilen tırnakların ise toprağa gömülmesine özen gösterilmiştir. Bunların elbette nedenleri vardır. İnsanlar geceleri tırnak kesmezlermiş ışık az olduğundan kesildiğinde göremediğimiz yerlere sıçrayabilir, ve yine kesilen tırnakların toprağa gömülmesinin nedeni ise elbette anlamlıdır. Dinimize göre insanoğlu topraktan gelmiştir ve yine toprağa dönecektir. Bu yüzden kesilen tırnak yine kişiye ait olduğundan tırnaklar toprağa gömülmüştür. Bu yüzden tırnak ve kişisel eşyalar açısından insanlar her zaman dikkat etmelidir. Kimin büyü yapıp yapmadığını kimse bilemez. Bu yüzden insanların her zaman dikkatli davranması ve yine dikkatli olması son derece önemlidir.
Büyüler yapılırken kullanılan malzemeler de oldukça önemlidir. Büyüler sadece aşk büyülerinden ibaret değildir. Büyülerde kendi içlerinde ayrılmışlardır, bunlar iyi niyetler ile yapılıyor ise, ak büyüler olarak isimlendirilirken kötü niyetler ile yapılıyor ise bunlara kara büyü adı verilmiştir. Kara büyü olarak adlandırılan büyüler tamamen zarar vermek amaçlı yapıldığından dolayı kimsenin yapması ve yaptırması tavsiye edilmez. Kara büyüler tamamen şeytani niteliktedir, ve bu büyüler yapılırken şeytani varlıklar yardımı ile yapılırlar. Bu varlıklar yine kara büyülerde kullanılmasının yanı sıra büyü yapılan kişiye musallat olarak gönderilir. Kara büyüye uğramış bir kişinin hayatı tamamen altüst olmuş demektir. Kara büyü yapılmış birinin bütün işleri ters gider, psikolojik olarak ta etkilenir. Kişi kendini yalnız hissetmeye başlar yaşama amacını kaybeder ve hayattan uzaklaşır. Kara büyü yapılan kişilerde bunların yanı sıra musallat gönderildiği için korkmalar ve ani sıçramalar yaşarlar, kişi her bakımdan çok kötü hallere düşer.
Aşk büyüleri yapıldığında bu büyünün kötü bir amacı yoktur. Kötü bir amaca hizmet etmez ve aşk büyüsü yapılmış biri büyü yaptıran kişiye karşı ilk önce sempati duymaya başlar ardından içinde sevgi oluşmaya başlar ve bu kişiye karşı büyük bir aşka dönüşür zamanla. Büyü yapılan kişi sürekli o kişiyi düşünmeye başlar ona ilgi duyar ve yine sürekli o kişiyi görmeye çalışır. Sürekli o kişiyi görmek ister ve böylece sevdiğini elde etmek isteyen kişi amacına ulaşmış olur. Böylece aşk büyüsü gerçekleşmiş olur. Bu büyüleri çoğunlukla aşklarına karşılık bulamayan ve ya da terkedilmiş insanlar yaptırmak isterler. Kaybetmeyi kimse sevmez ve aynı zamanda istemez de . bu yüzden büyülere başvuran kişilerin sayısı oldukça fazladır. Tarihten bu yana büyüler insanların elde etmedeki ve çaresiz kaldıklarında başvurdukları ilk iştir. Büyü yaptırmak isteyen kişiler elbette gözü kapalı herhangi bir hoca ve medyuma gitmemeleri gerekir. her hoca ve medyum güven vermiyor. Büyü gibi işlemler çok ciddi bir iş olduğundan dolayı büyü yaptırmak isteyen kişilerin uzman birinden yardım almaları gerekmektedir. Bu yüzden her hoca ve medyuma gidilmiyor. Bu işi yaptığını söyleyen fakat sadece para tuzağı olan çok fazla durumdadır. Bu yüzden büyü yaptırmak isteyenlerin mutlaka ama mutlaka uzman birinden yardım almaları gerekir. aksi taktirede hem zamanı hem parası boşa gitmiş olacak ve yıkılan hayalleri de bunlara eşlik edecektir.
İnsanların herhangi bir büyüye maruz kalmamaları için çok dikkatli olmalılardır. Hatta koruyucu vefkler vardır. Vefk ler yine kişiye özel yapılan işlemlerdir ve yapılan bir vefk büyü değildir. Vefklerin yapımı da en az büyüler kadar zahmetli bir iştir. Bazı kişiler vefk in büyü olduğunu zanneder ancak vefklerin kötü bir amacı yoktur.

TEILEN
Önceki İçerikAŞK BÜYÜLERİ
Sonraki İçerikAŞK BÜYÜSÜ BOZMA

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here