AŞK BÜYÜSÜ BOZMA

0
194

Pek çok insan aşk büyüsünü yaptırmayı çok isterler, sevdiklerine kavuşmak ve onlar ile birlikte olmak temel amaçlarıdır. Sevgisine karşılık bulamayan kişilerin çaresizce başvurdukları bir yoldur. Günümüzde çok fazla aşk büyüsü türü bulunmaktadır ve bunun yanı sıra çok çeşitli malzemeler ile bu büyüler yapılabilmektedir. Buna örnek verecek olursak eğer sarımsak büyüsü nohut büyüsü verilebilir. Aşk büyüsü yapılmış kişiler büyü yapan kişiyi düşünmek istemese de elinde olmaz, bir şekilde o kişiye bağlanıp kalırlar ve o kişiden başkasını düşünemez hale gelirler. Bu yüzden aşk büyüleri ve bağlama büyüleri şçok etkili büyü çeşitleridir. Kişi kendisine bir büyü yapıldığını pek anlayamaz, koşulsuzca büyü yaptıran kişiyi düşünür ve o kişi ile birlikte vakit geçirmeye çalışır. Ancak dışarıdan biri bunu fark edebilir.
Kişi kendisine yapılan bir büyü olduğunu düşünüyor ve ya hissediyor ise, kişi vakit kaybetmeden bir hoca ve ya medyumdan yardım alması gerekecektir. Kişi öncelikle üzerinde yapılan bir büyü var mı yok mu bunu öğrenmelidir. Büyü yok ise yapılacak bir şey yoktur ancak yapılan bir büyü var ise, büyü bozma işlemi yapılacak ve kişi normal hayatına dönebilecektir. Ancak kişinin alanında uzman birinden yardım alması şarttır, aksi taktirde kişinin yapılan bu büyüden kurtulması mümkün değildir.
Kişinin uzman birini bulduktan sonra büyü işlemini yaptırabilir. Büyü bozma işlemini yaparken uzman kişinin havas ve remil ilmine sahip olması gerekir. bu ilimlere sahip kişi bu ilimler doğrultusunda büyü bozma işlemini yapabilirler ancak bunların da belirli bir ritüelleri vardır ve bunlar uygulanır. Yapılan aşk büyüsünü bozmak için bazen bitkisel malzemeler gerekir, bazen yazı yazılması gerekir, kimi zamanda havas ve ladün ilminden faydalanmak gerekecektir. Bu ilimleri bilen bir medyum ve ya hoca yapılan aşk büyüsü çok rahatlıkla bozabilirler. Gerçekten alanında uzman bir medyum ve ya hoca yapılan aşk büyüsünü 2 3 saat içerisinde bozabilirler. Burada önemli olan ise gerçekten ilim sahibi ve alanında uzman birinden yardım almaktır. Gerisi uzman kişi halledecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here