BAĞLAMA BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR?

0
288

Büyüler çok çeşitli amaçlara hizmet etmişlerdir ve bunun için yapılmışlardır. Büyüler yapılırken çeşitli yol ve ya yollar seçilerek ve bu seçilen yol ile yapılıp hayata geçirilir, kullanılan malzemeler de çeşitlilik göstermekte ve hepsi kendine has yöntemler ile yapılırlar. Büyüler tarih boyunca insanların sahip olmak istedikleri şeyleri elde etmede kullandıkları bir yol ve bir yöntem olmuştur ve insanlar büyüden hiçbir zaman vaz geçmemişler. Büyülerin yapılması ne kadar günah sayılmış olsa bile insanların istediklerini elde etmedeki hırsı büyüleri vazgeçilmez hale getirmiştir. Dinimize göre iyi ve ya kötü tüm büyüler günah kabul edilmiş ve affı olmayan günahlar arasında yer almıştır.

Büyüler yapıldıkları hedef ve amaçlara göre değişiklik gösterir. Birçok büyü türü ve yöntemleri bulunur. Kişinin ne için büyü yapmak ve ya yaptırmak istediğine göre değişiklik gösterir. Yapılan büyülere misal verilecek olursa, sabun büyüleri, aşk büyüleri, bağlama büyüleri, papaz büyüleri, ayırma büyüleri, kaşık büyüsü, ölü toprağı büyüsü, yılan pulu büyüsü ve ya korunma büyüleri, evlilik büyüleri ve daha sayamadığımız bir çok büyü çeşidi vardır. Bunları genel bir başlık altında toplamak gerekir ise iki çeşit büyü türü vardır. Büyüler ya iyi amaçlara hizmet etmek için yapılır ve ya da kötü amaçlara hizmet etmek için yapılırlar. Ak büyü dediğimiz büyü türü iyi amaçlara hizmet eder ve bu yapılan ak büyülerin hiç kimseye bir zararı olmaz.

Bağlama büyülerinin bozulması da yine diğer büyü bozma şekilleri ile aynıdır. Birden fazla büyü bozma yöntemi vardır. Öncelikle büyünün bozulması için uzman bir kişiden yardım alınması gerekir ve bununla birlikte kişi okuyacağı dualar ile de büyülerden kurtulabilir ve bununla birlikte kişi evde sirke ile banyo yapar ve aynı zamanda okunmuş sirke içerse yine büyüden kurtulabilir. Büyülerin yapılış şekilleri ne olursa olsun ve ne için büyü yapılırsa yapılsın sirke her zaman ise yarayan bir yöntem olmuştur. Sirke peygamber efendimizin de biz insanlara ısrarla önerdiği bir yöntem olmuştur. Büyü bozma yöntemlerinden biri de sirkedir.

TEILEN
Önceki İçerikSU FALLARI
Sonraki İçerikSU FALI

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here