BAKIM NEDİR ? BAKIM YAPILMALI MI ?

0
236

Bakım dediğimiz , kişilerin üzerinde bulunduğu düşünülen bir büyü ve ya musallat gibi şeylerin gerçekten var olup olmadığını ve var ise, bu durumdan nasıl kurtulacağını gösteren bir durumdur. Bakım herkese yapılabilir. Kendisinde bir şeylerin olduğunu düşünen herkes bakım yöntemini kullanarak bilgiler edinebilir. Bakımı sadece ilim sahibi insanlar yapabilir. Sıradan insanların böyle bir şey yapmaları mümkün değildir. Bakım yapan hoca ve medyumlar bu bakımı tek başlarına yapmazlar, bakım yaparken yine cin değimiz bedensiz varlıklardan yardım alınarak yapılmaktadır. Cin dediğimiz varlıklar bakım yapılan kişi hakkında ne var ne yok hepsini söylerler.

Bakım yapılırken bakım yapılacak kişinin adı soyadı ve annesinin ismi kullanılarak yapılan bir yöntemdir. Bu bilgiler kullanılarak cinler o kişi ile ilgili her türlü bilgiyi vereceklerdir. Herkes bakım yaptırabilir. Ancak kimse ortada bir şey yokken bakım yaptırmaz. Büyü yapılan kişiler kendilerinde meydana gelen değişiklikleri fark ederse mecburen bir bakım yaptırması gerekecektir. Yine kişiler sürekli korktuklarında ve ya kendisinde bir musallat olduğunu düşündüğünde yine bakım yoluna gidecektir.

Büyü yapılan kişiler kendilerini belli ederler bir şekilde, büyü yapılan kişiler genellikle huzursuz olurlar, gece uyumakta zorlanırlar ve yine musallatı olan kişiler de bu sorunları yaşamasının yanı sıra çok korkarlar, musallat kötü cinler grubundan ise, işi çok zordur, kişinin aklı ile oynarlar ve kişi kendi hayatından nefret eder ve yaşamak istemez duruma gelirler. Yine yapılan büyüler ile gönderilen cinler vardır, bunlar kişilere büyük zararlar verebilirler ve insan ve ya hayvan kılığında insanlara gözükebilirler. Bunları yaşayan kişiler artık eskisi gibi olmaları mümkün değildir. Bakım yaptıran kişilerin bir çoğu bu şikayetler ile bakım yaptırmak ister, çünkü çaresiz kalmışlardır. Bu durumları yaşayan kişiler alanlarında iyi ve başarılı bir medyum ve ya hocadan yardım aldıklarında yaşadıkları bu durumlardan kurtulabilirler. Bu durumları yaşayan insanların kendilerine bakım yaptırmaları onların yararına olacaktır. Bakım yapıldıktan sonra çeşitli yöntemler kullanılarak kişi bulunduğu durumdan çok rahat bir şekilde kurtulabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here