BAŞAK BURCU 2016

0
183

Başak burcunun en belirgin özelliği çok fazla titiz olmalarıdır. Bu özellikleri ile başak burçları hemen kendilerini çok belli ederler. Yine başak burcu insanı çok neşeli ve konuşkan tipler olmasının yanında onlar için bir önemli konu ise arkadaşlıktır. Arkadaşlık ve dostluk onlar için her zaman en ön planda olmuştur. Arkadaşlıklarına ve dostluklarına verdikleri önem ise onların iyi ve geniş bir arkadaş ortamlarını olduğunu gösterir. Çevreleri tarafından en çok sevilen bu insanlar bu durumdan oldukça mutlu olurlar.

Başak burcunu bu yıl ne bekliyor soruna cevap vereceğiz. Öncelikle bu senenin kendinizi ifade etmekte çok önemli olan bir sene olduğunu aklınızdan hiç çıkarmayın. Bu yıl ile birlikte hayatınızda büyük yenilikler sizleri bekliyor. Geçmiş yıllarda yapılan hataların bu yıl tekrarları olmayacak gibi görünüyor. Hatalarınızdan ders alıp önünüze bakmaya karar vermişsiniz bile. Çok kararlı olacağınız bu yıl size iyi gelişmeler ile gelecek. Kafanızda kurduğunuz birçok plan ve projeler var ve bunları geçen yılda yapamamış olsanız da bu yıl onları gerçekleştirmeniz büyük olasılık gibi. İş ve eğitim hayatında ise hareketlilik görünmekte ve bunun yanında bu yıl yükselişler sizinle olacak. Önemli kararların alınacağı ve bu kararların hayata geçeceği bir sene gibi görünüyor.

Bu yıl hem eğitim, hem aşk, hem de kariyer hayatınızda belli dönemlerde sıkıntı yaşayabilirsiniz, böyle bir durum ile karşılaştığınız zamanlarda sakinliğinizi ve soğukkanlılığınızı korumanız size büyük yarar sağlayacaktır. Maddi anlamda para kazanacağınız fırsatlar önünüze çıkacak, bunları iyi değerlendirmeniz size fayda sağlayacaktır.

Başak burcunun aşk hayatına bakacak olursak, önünüze çıkacak fırsatlar görünüyor ve karşınıza çıkacak kişilere bir şans vermeniz gerekiyor, doğru kişiler ile karşılaşmanız büyük olasılık. Duygusal hayatınızda yaşayacağınız kafa karışıkları yüzünden duygusal sarsıntılar yaşayabilirsiniz. Evli olan başak burçları bu yıl eşiyle bir takım sorunlar yaşayabilir ama ne siz ne de eşiniz bu sorunları büyütmemelisiniz. Diğer türlü bu sorunlar büyüyecek ve istemediğiniz sonuçlar ile karşı karşıya kalacaksınız. Sağlık hayatınıza bakılırsa bu sene önemli bir sağlık sorunu görünmüyor. Bu açıdan çok rahat olacağınız bir yıl sizi bekliyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here