BİRİNİN ÜZERİNDE BÜYÜ OLDUĞUNU NASIL ANLAŞILIR ?

0
197

Büyüler yapıldıkları kişiler üzerinde bir etki oluştururlar ve bu oluşan etki negatif yönde olur. Bu etkiye maruz kalan kişiler kendilerini bir şekilde mutlaka belli ederler. Büyüler insanların iyi niyetle ve ya kötü niyetle yapılırlar, büyüler her ne amaç ile yapılırsa yapılsın dinimizde hiçbir yeri yoktur ve büyük günahlar arasında yer alır. Yine büyü yapmak ve yaptırmak günah sayılmakla birlikte affı olmayan bir günahtır. Büyü yapmak ve yaptırmak Allah a şirk koşmak ve dinden uzaklaşmak anlamını taşımaktadır. İnsanlar büyü yapmanın ve yaptırmanın ne kadar günah olduklarını bilseler de büyü yapmaktan ve yaptırmaktan vazgeçememişlerdir. İnsanların elde etmedeki hırsları büyüleri meydana getirmiştir.

Kişi üzerinde büyü olduğunu nasıl anlaşılır sorusuna verilecek birçok cevap vardır. Bazı durumlarda kişi kendisinde bir büyü olduğuna inanmamasının yanında yasadığı her şeyin bir hayat akşından ibaret olduğuna inanır. Bu durum özellikle aşk ve bağlama büyülerinde oluşan bir durumdur. Yapılan bazı kara büyüler çok etkilidir ve büyü yapılan kişi bunu fark edebilir. Yapılan bazı kötü büyülerde kişi her yönden etkilenir. Kişi önce psikolojik açıdan etkilenir, ruhsal duygu patlamaları yaşarlar ve kişi umutsuzluğa kapılır ve hayat sevincini kaybeder. Büyü yapılan insan her şeyden vazgeçer ve kendi köşesine çekilirler. Yine büyü yapılan insanlar da ani bayılmalar görülmektedir. bunula birlikte kekemelik belirtileri de görülen durumlar arasındadır. Kişi ruhsal bunalımın yanında fiziki sorunlarda yaşayabilirler. Büyülerin yapılış amaçları bu etki ve rahatsızlıklarla alakalıdır.

Yapılan büyüler kişileri büyü bozulana dek etkileyecektir. Kötü büyülerde genellikle büyü yapılan kişiye cinler musallat gönderilir ve o kişi ile uğraşırlar, sürekli büyü yapılan kişiyi rahatsız eder, rüyalarda rahatsız etmeye başladıktan sonra bu durum daha vahim boyutlara ulaşır. Kişi kendi akıl sağlığından şüphe etmeye başlar. Dışarıda karşılaştığımız çoğu sara hastalarının bir büyüden ve ya bir musallat yüzünden o hale geldiğini söyleyebiliriz. Büyü yapılan kişinin hastalıklarla uğraşmadan önce büyü illetinden kurtulması şarttır. Büyü bozulmadığı taktirde kişi bununla yaşamaya mahkumdur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here