BÜYÜ ALLAH IN EMRİNDEN Mİ GEÇER

0
235

Dinimize göre yüce yaratıcımızın emri isteği olmadan yaprak bile kımıldamaz. Büyüler yapılırken ALLAH ın emrinden geçerek yapılır elbette. Kişinin kaderinde büyü yapmak ve ya yaptırmak var ise o kişi mutlaka hayatı boyunca bir zaman gelir ve o büyü işi ile uğraşır. Kişinin kaderinde ne varsa kişi onu mutlaka yaşar. Büyüler yapılırken de yine ALLAH ın emri ile yapılır. Dinimize göre büyü yapmak ve yaptırmak büyük günahlar arasında olmasının yanı sıra affı olmayan günahlar arasında yer alır. Ancak insanlardaki elde etme hırsı yüzünden yüce ALLAH ın emrinden dışarı çıkarak ve dinden uzaklaşarak büyü işleri ile uğraşırlar. Yüne buda insandaki nefis yüzünden yaşanır. Şeytan insanları kötülüğe sevketmek için her şeyi yapar ve insanları yoldan çıkarır. Bu yüzden yüce yaratıcımız olan ALLAH insanlara irade vermiştir. Kendi kararları ile hareket etsinler diye. Bu yüzden büyü yapmak ve yaptırmak ne kadar günah kabul edilse de kişi bazen çaresiz kaldığını düşünerek büyü yapmaya ve ya yaptırmaya karar verebiliyor.

Büyü yapmak işi çok eski dönemlere dayanmasına rağmen günümüzde varlığını hala sürdürebilmiştir. Büyü yapmak ve yaptırmak tarihten bu yana her daim varlığını sürdürmüş ve insanlar tarafından sıkça hayata geçirilmiştir. Büyü işini elbette sıradan normal insanlar yapmamaktadır, büyü işi ile uğraşan kişilerin öncelikle cinler alemi dediğimiz ruhani boyut ile iletişim içinde olması gerekir ve bunun yanı sıra büyüyü yapan kişinin enerji seviyesi oldukça yüksek olmalıdır. Davet açıldığında gelen cinlerin enerjisinden yüksek olması gerekir ve bunun nedeni enerji yüksek olmalı ki cin dediğimiz ruhani varlıklara dediklerini yaptırabilsin. Bu yüzden enerji seviyesi oldukça önemlidir.

İnsanın büyü yapması her ne kadar günah kabul edilmiş olsa da yapılan büyünün bozulmasının her hangi bir günahı yoktur ve yapılan büyüden kişinin kurtulması insana farz kılınmıştır. Bu yüzden kişinin kendisine yapılan bir büyü olduğunu düşünüyor ise, hiç vakit kaybetmeden uzman birinden yardım almalı ve bu kişinin bir bakım yaptırması gerekir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here