BÜYÜ İNSANI NASIL ETKİLER

0
253

Büyüler yapılış amaçlarına göre kişileri etkiler her zaman. Büyüler çok çeşitli amaçlar ile yapılabilirler. Büyüler insanların elde etmedeki hırsları yüzünden her şeyi büyü yolu ile elde etmeye çalışmışlardır. Büyüler kişilerin amaçlarına göre çeşitlilik kazanıyor ise, büyülerin amaçları da çok çeşitli olacaktır. Bu yüzden büyülerin çok çeşitli amaçlar ile yapıldığı söylesek çok doğru olacaktır.

Yapılan büyüler iyi amaçlar için yapılıyor ise, kişiye zarar vermeyecektir ancak yapılan büyü bir kara büyü ise kişinin bütün hayatını alt üst edecek seviye de olabilir bu yüzden insanların her zaman temkinli yaklaşmalarında fayda vardır. Kara büyüler çok tehlikeli ve aynı zamanda pis ortamlarda ve haram kabul edilmiş malzemeler kullanılarak yapılırlar. Kara büyüler insanları ölüme götürecek düzeyde olabilmektedir. Büyüler yapıldıklarında ve yapılan büyü kişiyi etkilemeye başladığında her zaman ki gibi önce psikolojik açıdan etkileyecektir. Kişi bu yapılan büyünün psikolojisi ile büyünün etkisinden çıkamayacak ve kendi içinde çelişkiler yaşamaya başlayacaktır, işleri yolunda gitmeyecek ve bunun da umutsuzluğu eklenecek. Böylece büyü yapılan kişi bunalıma girecek ve bu bütün hayatını etkileyecektir. Bunun yanı sıra büyü ile gelen ve aynı zamanda musallat olarak gönderilen cinler de kişiyi rahatsız edecektir. Durum böyle olunca büyü etkisini tam olarak gösterecektir. Ak büyü dediğimiz grupta ise durum biraz daha değişik olacaktır. En çok yapılan aşk ve bağlama büyülerinde kişi bir kişiye odaklı yaşamaya başlar kendini o kişiden uzak tutamaz bütün gün o kişiyi düşünür durur, sürekli o kişi ile bir araya gelmeye çalışır ve sonunda o kişiye bağlanır kalır. Bu kişinin elinde olan bir şey değildir. Kişi kendisine yapılan büyünün etki alanına girmiş demektir.

Yapılan büyüler kişiler her yönden etkiler, büyüler yapıldığında kişinin özgür iradesi elinden alındığı için kişi kendi kararları ile hareket edemez hale gelir. Kişi kendisine böyle durumların yaşanmasını istemiyor ise mutlaka bir koruyucu muska hazırlatmalı ve kişi bu hazırlanan muskayı üzerinde taşımalıdır. Böylece kişi kendisine yapılacak bütün büyülerden korunmuş olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here