BÜYÜ KAÇ GÜNDE YAPILIR VE ETKİ EDER ?

0
275

Her büyünün yapılış şekli kullanılan malzemesi ve etki süresi farklıdır. Bur da önemli olan büyü yaptıran kişinin ne için yaptırdığı önemlidir. Her büyünün yapılış amacı farklıdır ve doğal olarak etkisi de farklı olacaktır. Büyüler ya iyi amaçlar ya da kötü amaçlar için yapılmaktadır. Büyünün günah olduğunu ve affedilmeyecek günahlardan olduğu açık bir şekilde belirtilmiş olsa bile maalesef büyü yolu çok yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. insanların elde etmek istediklerine karşı olan zaafı büyülerin yaygın olmasına büyük katkı da bulunmuştur. Tarihten bu yana büyüler tılsımlar her zaman insanlarda merak duygusunu ortaya çıkarmıştır.

Büyüler yapıldıkları amaçlarına göre yapılış uzunlukları ve ne kadar sürede etki edeceği değişmektedir. Bazı yapılan büyüler çok kısa zamanda etki ederken bazı büyülerin yapılış uzunlukları ve etki süreleri fazladır. Genel olarak şunu söyleyebiliriz ki, kara büyülerin etkileri her zaman daha hızlıdır, çünkü şeytani büyülerdir ve şeytan her zaman kötülükler için hazırda bekler ve yapanları cehenneme sürüklemek için destek olur. Yine büyüler yapılırken özel olan zamanlar vardır. Gece yapılan büyüler, dolun ay da yapılan büyüler, yine kan ile yazılan büyüler gibi özel zamanların gerektiği büyüle de vardır. Her büyü için farklı gerekli ortamlar vardır. Bu örnek verdiğimiz özel zamanlarda yapılan büyüler daha fazla zaman ve birkaç işlemden geçtikleri için etki süreleri de normal olarak uzamaktadır.

Yine yapılan büyünün ne amaçla yapıldığı çok önemlidir, aynı zamanda kişinin inancı da büyük ölçüde büyünün üzerinde etkilidir. Kişinin bu büyüye olan inancı büyü yaptıran kişinin büyünün gerçekleşmesine olan inancı büyünün etki etmesinde oldukça önemlidir. Büyü yaptıran kişinin inanması gerekir, inanarak yaptırdığı zaman büyünün etkisi çok fazla çabuk etki edecektir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi kara büyüler diğer büyülerden daha çabuk etkisini göstermektedir. Büyü yaptıran ve ya yaptıracak kişiler için büyünün günah olduğu unutulmamalı ve ona göre hareket etmeleri ve yine buna göre karar vermeleri gerekmektedir, çünkü affı olmayan günahlardandır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here