BÜYÜ NASIL BOZULUR

0
302

Büyüler yapıldığında genelde insanların iradelerini ellerinden alarak onlara kendi istekleri dışında büyü yaptıranın kendi isteklerini yaptırmak için kullanılan ve uygulanan etkili bir yöntemdir. Büyüler insanlara çok çeşitli amaçlar için yapılır. Üstelik bazı büyülerin oldukça etkili olduğu bilinen bir durumdur. Ve hatta bazı büyülerin insanların ölümüne yol açtığı da bilinir. Bu tür büyüler son derece etkili olduğu gibi aynı zamanda çokta uzun zaman alabilir. Oldukça kötü amaçlar içeren büyülerin yapıldığı kişiler öncelikle hastalanır ve bu hastalık zamanla daha da şiddetli bir hal ve durum alır ve ölüme değin gidebilir. İnsanlar kendilerine büyü yapıldığını düşündükleri zaman kurtulmak için çeşitli yollar denerler. Bunun için genel olarak medyumlar ve hocalar ilk akla gelenler isimler olur her zaman. Medyumlar ruhsal alem ile bağlantı kurabilen ve ruhsal varlıklarla iletişim kurabilen kişiler olarak tanınır ve bununla birlikte bilinirler. Büyüler de genel olarak ruhsal varlıklardan yardım ve destek istenir ve alınır. Bu yüzden medyum ve hoca gibi uzman kişiler bu büyülere çözüm bulmayı başarabilmiştir. Büyüyü tamamen etkisiz hale getirmeyi başarabilirler. Büyünün etkisine maruz kalmış kişilerde çok çeşitli belirtiler meydana gelir. Genel olarak büyü yapılmış kişiler psikolojik sorunlar yaşar ve sürekli sinirli bir halde olurlar. Genel olarak oldukça yorgun ve bitkin hissederler kendilerini. Bir sürenin sonunda Kendilerini, tanıyamaz halde bulabilirler. Rüyalarında ise sürekli kedi ve köpek gibi hayvanlar da görebilirler, sürekli kabus görür ve kabuslarında yüksek yerlerden düşüyormuş gibi bir hisse kapılırlar. Gözlerinde ağrı olur ve sürekli takip ediliyormuş gibi hissederler. Bu tür belirtiler üzerinizde kesinlikle bir büyü olduğunu göstermez elbette ama olma ihtimalini düşünmeniz gerekir. Bu tür büyülerden uzak durmak ve kurtulmak için okunabilecek çeşitli dua ve sureler bulunmakta. Bazı çeşit büyülerden bu yolla kurtulmak veya en azından etkisini azaltmak mümkün olabilir fakat bazı büyüler oldukça güçlü olduğu için büyü bozma duaları ve surelerle yani okuma yoluyla kurtulmak mümkün olamayabiliyor ne yazık ki. Buna benzer sorunlar ile karşılaştığınızda kesinlikle kendi başınıza bir şey yapmamalı, işinde uzman olan kişilerden yardım almayı tercih etmelisiniz. Uzman kişiler önce size genel bir bakım uygulayacak. Eğer size yapılmış olan bir büyü var ise bunu anlayacak ve neden yapıldığını da size mutlaka söyleyecektir. Sonrasında ise büyünün çözümü için gerekli işlemleri uygulamaya başlayacaktır.

Kendisine büyü ve ya muska yapıldığına ya da yapılmış olduğuna inanan kişiler büyünün etkisinden kurtulmak için birçok yola başvururlar. Büyülerin etkisinden uzak durmak ve korunabilmek için okunabilecek çeşitli büyü bozma duaları ve sureleri bulunur. Ancak bazı büyüler ve muskalar çok güçlü olabilir. Etkilerini tamamen yok etmek ve o büyülerden korunmak büyü bozma büyü bozma duaları ve sureleri ile mümkün olamıyor bazen. Dualar ve sureler ile kişinin Allah’la arasında bir bağ oluşturur elbette. Doğru şekilde ve sayıda okunacak olan dua ve sureler insanlara mutlaka yardımcı olur, onları belirli ölçüde koruyabilir. fakat tam olarak yeterli olmadıklarında başka çareler aramak faydalı olacaktır. Burada ön plana çıkan kişilerde medyumlar ve hocalardır. İşinde uzman olan ve büyü gibi konulara tam olarak hakim olan kişilerden alacağınız yardımlar ile büyü ve muskaların etkisinden kurtulmanız mümkün olur. Ancak burada dikkat edilmesi gereken çok önemli bir konu vardır. O da medyum ve ya hoca seçimi konusu. Aslında medyum ya da hoca olmayan, bu tür konularla ilgili hiçbir bilgiye ve tecrübeye sahip olmayan ama kendisini uzman kişi olarak tanıtan çok sayıda kişi olduğu herkes tarafından bilinen bir durum olarak çıkar karşımıza. Bu kişiler kendi çıkarları doğrultusunda sizleri yanlış yönlendirip, sizlere çeşitli zararlar vermeyi de düşünebilirler. Öncelikle uzman kişi seçimi konusunda son derece dikkat etmenizde fayda vardır. Çok iyi bir araştırma yaparak işinde gerçekten uzman olan, ilim sahibi kişiler bulmanız çok ama çok önemli bir konudur. Elbette bulduğunuz hiç kimsenin gitmeden önce işinde uzman olduğundan emin olmanız mümkün olmaz. Ancak bulduğunuz kişilerin daha önceki başarılarını, almış oldukları diplomaları göz önünde bulundurmanız size oldukça yardım edecektir. Bunlar o kişinin tam olarak bir medyum olduğunu kanıtlamaz ne yazık ki ama en azından biraz daha güvenilir olduklarına kendinizi ikna etmenizde destek olabilmektedirler. Burada şansınızın da yerinde olması çok iyi olur. Yanlış kişilerin söylediklerine inanırsanız ve yalan yanlış bilgilere inanıp ve güvenip bir takım işler içine girerseniz bundan çok ciddi şekilde kötü yönde etkilenip zarar görebilirsiniz. Bu yüzden, bir sorunla karşılaşmamak ve zarar görmemek için son derece dikkatli olmak gerekir ve iyi bir araştırma sonucunda doğru kişilere yöneldiğinizden emin olmanız gerekir. Allah’ın zikri ile dolu olan kalbe hiçbir kötülüğün giremeyeceğini bilmeniz gerekir. Bu yüzden sürekli Allah’ın adını zikrederek şeytandan ve kötülüklerden korunabilirsiniz.

Sihir ve büyü gibi işlemlerde ruhsal varlıkların görev aldığı, doğaüstü güçlerden yararlanılarak yapılan işlemlerden meydana gelir. Sihir ve büyü belirli bir amacı gerçekleştirmek için kullanılan bir yöntemdir. Bu amaç kişiye göre farklılık gösterir ama sihir ve büyülerden en çok aşk, bağlama, kısmet açma gibi konularda yarar sağlar. Bu uygulamalar İslam alemi tarafından kabul görmemiştir. Tüm sihir ve büyülerde sadece bu konuda uzman kişiler tarafından yapıldığı zaman başarılı sonuç alınabiliyor. Eğer bu konuda uzman değilse, hiç kimsenin çeşitli kaynaklardan edindiği doğruluğu kesin olmayan ve güvenilir olmayan bilgiler ile herhangi bir işlem yapmaya çalışmaması önerilir. Sihir ve büyü son derece etkili olan kavramlardır. Sihir ve büyülerden korunmak ve etkilerinden uzak durup kurtulmak için yapılabilecek çeşitli işlemler vardır. sihir ve büyünün sürekli karamsar olma, çeşitli kabuslar görme, psikoloji sorunlar yaşama, rüyada köpek, yılan vs görme çeşitli belirtileri olduğu bilinir her zaman. Kendisine büyü yapıldığını düşünen ve ya böyle bir durum hisseden, bu yönde belirtileri olan kişilerin yapmaları gereken en doğru şey sihir ve büyü açısından uzman olan kişilerden yardım istemeleri doğru olur. Kötü amaçlarla yapılan çok fazla büyü çeşidi bulunur. Bu büyüler tamamen kötü niyetler barındıran, insanlara zarar vermek için yapılan büyülerdir. Bu zararla kastedilen bazen ölüm de ifade edilmiştir. Kendisine büyü yapılan kişiyi bu etkilerden kurtaracak olan kişilerin temiz ruhlu ve iyi niyetli kişiler olmaları kesinlikle gereken bir durumdur. Sihir ve büyülerden kurtulmak için okunabilecek çeşitli büyü bozma duaları da vardır. Okunması gereken ve doğru şekilde doğru sayıda okunacak büyü bozma duası ve ayetlerle sihir ve büyülerin etkisinden kurtulmak, kötü amaçlar için yapılmış olan sihir ve büyülerden korunmak mümkün olur tabi ancak bu konuda uzman olan kişiler tarafından yapılan ve son derece etkili olabilen büyü ve sihirler olduğu da bilinir. büyü bozma Duaları ve ayetleri okuyarak yapılan büyülerin etkisini yok etmek bazen zor hatta mümkün olmayabilir. Hatta bazı büyüler o derece etkilidir ki bu konuda uzman olan kişiler bile çözüm bulmakta güçlük çekebilirler. Okunacak doğru büyü bozma duası ve ayetlerle korunmak mümkün olmuyor ise iyi bir araştırma yaparak bu konuda uzman kişiler bulmak en doğru seçim olur. Büyü bozma duaları büyü bozma da etkili yöntemler olarak kabul edilir. Bu yüzden uzman kişi tarafından yapılacak olan büyü bozma duası büyü bozma da etkili olacaktır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here