BÜYÜ NASIL YAPILIR VE NASIL BOZULUR?

0
283

Büyüler yapılışları ne kadar farklı ise, bozulmaları da yine farklıdır. Her büyünün yapılış amacına göre kullanılan malzeme ve yapılan işlemler farklılıklar gösterir. Burada büyünün ne için yapıldığı büyük önem taşımaktadır. İnsanların çaresiz kaldıklarında en çok kullandıkları yol büyü yoludur. İnsanlar tarih boyunca büyü yapmak ve yaptırmaktan vazgeçmemişlerdir. İnsanların istediklerini elde etmekteki hırsları büyüleri çok yaygın hale getirmiştir. Büyüler her dönemde insanların yaygın olarak başvurdukları bir yöntem olarak kalmıştır.

Büyüler çok çeşitlidir. Bazı büyüler aşk için yapılabilir ve ya ayırma için yapılabilir. Bunların yanında bir kişiye zarar vermek , düşmanlık için yapılırken en kötüsü kişinin yok olması için yapılan büyülerdir. Bu büyüler çok tehlikeli ve zordur. Her büyüde belli bir zaman ve vakit olur. Büyüler yapılırken bazen gece yapılması gerekir, bazen dolunay ve ya yeni ay gerekir. dediğimiz gibi her büyü farklıdır ve yapılış şekilleri de bunlara göre değişmektedir. Yapılan büyülerin kişiler üzerindeki etkileri yine değişiktir. Bazıları tam etkilenirken bazıları olarak etkilenmezler. Genellikle kara büyü dediğimiz büyü şekli çok güçlü ve etkili büyülerdir, yapılan büyüler insanlar üzerinde daha etkilidir, kişiye zarar vermek için yapılan büyüler de kişi mutlaka zarar görür. Kara büyüler de genellikle körü cinler büyü yapılan kişilere gönderilirler ve o giden cinler o kişiye mutlaka zarar verirler. Kişinin hayatı zehir, olur ve hayattan umudunu keser. Yapılan bağlama büyüleri yine çok etkili büyülerdendir. Büyünün yapıldığı kişi tam anlamı ile bağlanır, o kişiden başkasını düşünemez hale gelir ve o kişinin dediği laftan çıkmaz.

Büyüler var ise, onların bozulmaları da vardır. Yapılan büyü bozulmadığı sürece kişi kendi hayatını yaşayamaz ve kendi kararlarını veremez. Büyü yapıldığına dair bir şüpheniz var ise, mutlaka bir hoca ve ya medyumdan yardım alarak üzerindeki bu beladan kurtulabilirsiniz. Büyünün günah olduğunu bilenler yine de büyüden vazgeçemezler. Her büyünün yapılışı olduğu gibi bir bozulma yöntemi de vardır. Kişilerin dikkatli davranarak böyle bir durumdan kurtulması gerekir yoksa bir ömür bir büyü ile yaşamış olursunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here