BÜYÜ NASIL YAPILIR ?

0
231

Büyü yapılışı çok farklı ve çeşitli yollardan yapılırlar. Büyülerin hangi amaç ile yapıldığı ve hangi büyünün yapılacağına göre büyülerin yapılışı değişiklik gösterir. Her büyünün kendine göre yapılma şekli vardır. Büyü çeşitleri çok fazla olduğu için yapılma şekilleri de farklıdır.

Büyüleri her insan yapamaz, büyü yapmak çok zor ve zahmetli bir iştir. Bunların yanı sıra büyü yapacak kişi birçok ilmin hepsini bilmek zorundadır. Bir büyü yapılırken büyüyü yapan kişinin ,bedensiz varlık dediğimiz cinler ile iletişimde halinde olması gerekir ve yine havas ilmini bilmesi ,astrolojiyi ,cifir ilmini ve daha sayamadığımız bir çok ilmi bilmesi gerekir. Bu ilimlerin hepsi birbiri ile bağlantılıdır. Büyü yapacak kişi bu ilimlerin hepsini bilmelidir. büyülerin nasıl yapıldığı konusunu bir örnek ile açıklarsak eğer, kaşık büyüsünün nasıl yapıldığını anlatabiliriz.

Kaşık büyüsü yapılırken bir bez parçası ve iki kaşık bu büyünün yapılması için gerekli malzemelerdir. Kaşık büyüsü hem ayırmak hem de birleştirmek amaçlı yapılabilir. Kaşık büyüsü bu yüzden biraz farklı bir büyü çeşididir, hem iyiliğe hem de kötülüğe hizmet eden bir büyü türüdür. Kişilerin ayrılması için yapılan bu büyüde kaşıklar birbirlerine ters olacak şekilde bir bez parçası ile bağlanırlar, tabi bu kaşıklar okunmuş durumda olan kaşıklardır. Bu büyüyü yapan kişi gerekli okumaları yaptıktan sonra büyü etkisini göstermeye mutlaka başlayacaktır. Bu büyü etkisini göstermeye başladıktan sonra çift birbirini çok sevse dahi araları muhakkak bozulur, ortada hiç bir sebep yokken kavga ederler, sonuç ayrılık olacaktır. Yine bu büyü çiftlerin kavuşması için yapılıyor ise, bu sefer kasıkların yüzleri birbirine bakacak şekilde birleştirilip bir bez parçası ile bağlanır. Dediğimiz gibi bu kasıklar özel okunmuş kaşıklardır. Bu yapılan büyü ile çift birbirinden istese de kopamaz, aralarında bağlılık meydana gelir.

Yukarıda tarif ettiğimiz büyü, büyülerin içinden sadece bir tanesidir. Her büyünün kendine has yapılış şekli vardır. Bununla birlikte ne zaman hangi gün yapılacağı da çok önemlidir. Büyü yapan kişi büyün bu bilgileri bilmek zorundadır. Büyünün tutması için her bilgi önemlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here