BÜYÜ NE KADAR ZAMANDA ETKİ EDER ?

0
175

Her büyünün kendine has yapılma yöntemi olduğu gibi kullanılan malzemeleri de farklıdır ve bunula birlikte etki süreleri de değişmektedir. Her büyünün kişilerdeki etkisi farklıdır. Kişilerin inançları büyünün etki etmesinde büyük ve önemli bir faktördür. Büyüler yapılırken belli aşamalardan ve özel vakitlere dikkat edilerek yapılırlar.

İnsan vücudundaki negatif ve pozitif enerjiler aşağı yukarı birbirine eşit durumdadır, bu yüce yaratıcımız ALLAH tarafından insanlara verilmiş bir lütuftur. İnsanlara yapılan büyüler sonucunda bu enerji akışında değişikliklere neden olur ve bununla birlikte insanlardaki bu enerji dengesi bozulur. Bozulan enerji insanlarda maalesef hastalıklara ve ya ruhsal bunalımlara yol açmaktadır. yapılan her büyü insanda farklı değişimlere yol açar. Yapılan büyüler sonucunda bazı insanlar sadece ruhsal açıdan etkilenirken bazı insanların sağlıklarında bozulma yaratırlar. Hatta ölümle sonuçlandıkları da olmuştur. Yapılan büyülerde insanlara genellikle negatif enerji yollanır ve büyü yapılan kişi negatif olarak etkilenirler.

Yapılan her büyünün özel zamanları ve anları bulunmaktadır. Bazı büyüler gece vakitlerinde yapılır, bazı büyüler dolunayda ve ya yeni ay da yapılırlar ve yine bazı büyüler kanla yazılarak yapılırlar. Yine bunların yanında astroloji de devreye girer, yıldızlar ay ve güneş diğer gezegenlerin konumları ve daha birçok olgu da önemli rol oynar. Büyü bilmeyen biri için çok kapsamlı görünmese bile büyü yapmak hiç kolay değildir, birçok ilim bir araya gelerek yapılan bir şeydir. Hoca ve ya medyumlar bir büyü yaparken ve ya bozmak istendiğinde birçok ilim bir arada kullanılır. Bu ilimlerden bir kaçı ise, havas ilmi, cifir ilmi astrolojidir. Bu ilimler birbirinden farklı gibi görünse de aslında hepsi iç içe olan bilimlerdir. Metafizik bilimlerinin hepsi birbiri ile alakalı bilimler olup ayrılmazlar.

Yukarıda açıklandığı gibi her büyünün etkisi ve etki etme süreleri farklıdır. Bir çok büyü çeşidi olduğundan dolayı her büyünün yapılma sürelerinin farklı olduğu gibi etki süreleri de değişiklik göstermektedir. Bu yüzden büyüler yapılırken etki etme sürelerini de göz önüne almak doğru olacaktır.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here