BÜYÜ OLUP OLMADIĞI NASIL ANLAŞILIR

0
287

Bir Kişi üzerinde yapılan bir büyü olduğunu nasıl anlaşılır sorusu çok merak edilen bir sorudur ve verilecek birden fazla cevap vardır. Bazı durumlarda kişi kendi üzerinde bir büyü olduğuna inanmamasının yanı sıra yasadığı her şeyin bir normal şeylerden ibaret olduğunu zanneder. Bu durum özellikle aşk ve bağlama büyülerinde gerçekleşen bir durumdur. Yapılan bazı kara büyüler çok etkilidir ve büyü yapılan kişi bunu fark edebilir. Yapılan bazı kötü büyülerde kişi her yönden etki altında olur. Kişi önce psikolojik yönden etki altında olur, ruhsal duygu problemleri yaşar ve kişi umutsuzluğa kapılır ve hayat sevincini kaybeder. Büyü yapılan insan her şeyden umudunu keser ve kendi köşesine çekilir. Yine büyü yapılan insanlar da bedensel ani bayılmalar görülebilir. bunula birlikte kekemelik belirtileri de görülebilir. Büyülerin yapılış amaçları bu etki ve rahatsızlıklarla alakalıdır.

Yapılan büyüler büyü yapılan kişiyi büyü bozulana kadar etkileyecektir. Kötü büyülerde büyü yapılan kişiye cinler musallat gönderilir ve o kişi ile devamlı uğraşırlar, sürekli büyü yapılan kişiyi rahatsız ederler, rüyalarda rahatsız etmeye başlamasının ardından bu durum daha önemli ve ciddi boyutlara ulaşır. Kişi kendi akıl sağlığından şüphe etmeye başlar. Büyü yapılan kişinin hastalıklarla uğraşmadan önce büyü illetinden kurtulması gerekir. Büyü bozulmadığı sürece kişi bununla yaşamaya mahkum olacaktır.

Büyüler insanların istediklerini elde etmede en kısa yol olarak kabul görmüş ve bu yüzden büyüler sıklıkla kullanılmıştır. Büyüler yapılırken cin dediğimiz bedensiz ruhani varlıklar ile iletişim kurulur, büyü yapacak kişiye bilgi verirler ve büyü yapacak kişi bu bilgileri kullanarak büyü işlemini gerçekleştirir. İnsanlar çok çaresiz kalıp büyüden başka bir yol bulamazlar. Bu da büyü yapmanın ve ya yaptırmanın bir başka nedeni olmuştur. Büyüler çok çeşitli ve farklı amaçlar ile yapılabilir. Kimisi iyi niyetler ile yaptırmak isterken kimi insanlar da kin ve nefret duyguları ile intikam almak için ve ya sevmediği birine zarar vermek için yapar ve ya yaptırırlar. Büyülerin yapılışları yönünde kişiler etki altına alınırlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here