BÜYÜ TEKRAR EDER Mİ

0
239

Büyü tekrar eder mi? Bunun cevabı tabi ki hayır. Büyülerin kendilerini tekrar etme gibi bir durumu söz konusu olmaz. Birçok kişi büyülerin kendilerini tekrar ettiğini düşünür ama bu düşünce kesinlikle doğru değildir. İşin içinden çıkamayan yeterli bilgi ve donanıma sahip olmayan hoca ve medyumların bu çıkış noktasıdır bu düşünce. Büyüyü bozamadıkları zaman insanlara büyülerin kendilerini tekrarladığını söyler ve sadece para amaçlı bu işleri yapan hoca ve medyumlar bu yolu seçmişlerdir. Büyünün kendini tekrar etmesi hiçbir şekilde mümkün değildir. Büyüler yapılırken cinlerden yardım alınarak yapılır, cinler olmadan büyüler hiç tutmayacaktır. Cinler ile birlikte hareket edildiğinde büyülere ve dualara enerjiler yüklenir ve büyü bu sayede kendini hissettirecektir. Büyüleri bozamayan kişiler insanlara kısa süreli bir rahatlama sağlar ve kişi maalesef büyünün bozulduğunu zanneder ancak büyü bozulmamıştır.

Şöyle bir durum var ki, hoca ve ya medyum yapılan büyüyü bozmuştur fakat büyü yaptıran kişi büyünün bozulduğunu anlamış ise, yeniden bir büyü yaptırabilir, ama büyü kendini bu yol ile yenileyebilir, ama yapılan bir büyü kendiliğinden kendini tekrar etmez.

Yapılan büyülere enerjilerin yüklendiğini söylemiştik yukarıda. Enerjiler ile kişiler büyülerin etkisi altına girerler. Büyülerin hangi amaçlar ile yapıldıkları oldukça önemlidir. Kişiler büyü yaptıklarında yapılan büyü kara büyü ise etkisi ak büyülere göre çok daha fazla etki edecektir. Bunun nedeni ise, kara büyülerde kullanılan cinlerin şeytani olmasıdır ve şeytani büyülerde kullanılan bu cinler bu işi severek ve büyük bir arzu ile yaparlar. Bu yüzden ki, kara büyüler her zaman çok daha etkili olmuştur. Ak büyülerde kullanılan cinler şeytani boyutta olmadığı için ak büyülerin etki etme süreleri biraz daha fazla uzamaktadır.

Büyüler ancak bu şekilde devam ettirilebilir, bunun dışında yapılan bir büyü kendini tekrar etmez. Bu sadece yapılan bir büyüyü bozmayı beceremeyen ve para amaçlı bu işleri yapan hoca ve medyumların çıkış yolu olarak kullandığı bir yöntemdir. Bu yüzden çaresiz olan insanları bu şekilde kandırmaktalar. Kişilerin bilinçli olarak davranması ve aynı zamanda doğru kişileri bulması oldukça önemlidir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here