BÜYÜ YAPANA GERİ DÖNER Mİ ?

0
182

Büyü yaptırmak için insanlar bazen çok hevesli olabiliyorlar. İnsanlar istediklerini elde etmek için her yolu mubah sayabiliyorlar. İnsanlar maalesef o an sadece istedikleri şeyin gerçekleşmesini istiyorlar. Büyü yapmak ve yaptırmakta bunların bir parçası haline gelmiş durumdadır. Büyüler iyi niyetler ile yapıldığı gibi kin ve nefret gibi duygular ile de yapılabiliyorlar. Amaçları zadece zarar vermek ve yok etmek olan bu büyülerin yapılmasını kimse tavsiye etmez. İyi olan büyüler her zaman mutluluk verici olmuştur ve hayırlara vesile olmuştur. Diğer taraftan kötülüğe hizmet eden büyüler ise düşmanlık amacı taşımasının yanı sıra zarar vermek ve yok etmek için yapılırlar.

Her büyü yapılış amacına göre etkileri vardır. Bu etkiler kara büyülerde çok daha etkili olmuştur. İyi büyüler yapılırlar, Müslüman olan cinlerden yardım alınırken kara büyüler yani kötü amaçlı yapılan büyüler de kötü cinler kullanılmaktadır. büyü ile ortaya çıkan enerjiler farklıdır, kara büyüler yapılırken de bu enerjilere daha fazla ihtiyaç vardır. Kara büyülerin etkileri mutlaka daha fazladır, büyü her ne niyetle yapılırsa yapılsın, mutlaka büyü ler bir bedel isterler, büyüyü yaptıran kişi de muhakkak bu büyüden bir şekilde etkileneceklerdir. Yine kara büyüler yapıldığında bu durum daha çok artmaktadır. Bunun nedeni ise bu kara büyülerin şeytani olmasıdır. Büyülerin içinde bir şeytani durum var ise, zaten şeytan da bu işin içinde olacak yardım edecektir. Bu yüzden kötü büyüler her zaman daha etkili olmuştur. Daha önce dediğimiz gibi kara büyüler şeytanidir ve yapılması tavsiye edilmez, bu büyüden mutlaka yaptıran da payı alacaktır.

Ayırma büyüleri yada kişiyi yok etme büyüleri en kötü ve karanlık büyüler arasındadır. Bu büyüler tamamen şeytanidir ve etkileri çok güçlü olacaktır. Büyüler ile enerjiler yaratılır ve bu enerjiden büyü yapan kadar yaptıranda etkilenecektir. Bu sebepten dolayı böyle büyüler yaptırılırken çok iyi düşünerek hareket edilmelidir. Çünkü bu büyüler varlıklar ile yapılırlar ve herkes bu etkiden etkilenebilir. Büyü yaptırmak isteyenler bu durumları da düşünerek hareket etmelidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here