BÜYÜ YAPILDIĞINDA CİNLER MUSALLAT OLUR MU ?

0
205

Büyüler yapılırken mutlaka cinlerden yardım ve bilgi alınır. Cinler ile dostluk kurmuş insanlar büyü yaparken ve ya bakım yaparken onlardan yardım ister ve gerekli olan tüm bilgiler cinlerden alınır. Her hoca ve medyumun mutlaka yardım aldığı cinler vardır. Genelde bu cinler Müslüman olur ve zararsızdırlar. Cinlerin kötü olanları ise şeytanidir, amaçları sadece musallat oldukları kişiye zarar vermektir. Onların akıl ve bedenleriyle oynar ve kişiyi hayattan bezdirir ve uzaklaştırırlar, musallat oldukları kişiyi öyle bir hale getirirler ki, kişi ölmeyi dahi düşünür. bir hoca ve medyumdan yardım alınmaz ise, kişinin ölüm ile burun buruna gelmesi düşünülebilir. İnsanlar cinlere istemeyerek zarar verdiklerinde ise bedelini mutlaka öderler. Zarar verdikleri cin Müslüman ise sadece rüyalara gelirler ve uyarırlar eğer ki kişi hatasını anlamaz ise en son korkutarak kendilerini gösterirler. Eğer zarar verdikleri cin kötü ise, kişi bundan elbette büyük zararlar göreceklerdir. Böyle bir durumda kalan insanların alanında uzman birinden yardım almaları şarttır, başka türlü kurtulamazlar.

Büyüler yapılırken cinlerden yardım alınarak yapıldığını ifade etmiştik . yapılan büyülerde cinlerin büyük bir faktörü vardır. Büyüler ya faydalı amaçlar ile ya da kötü amaçlar ile yapılırlar, kötü amaçlar ile yapılan büyüler için cinler kullanılır ve yine bazı büyülerde büyü yapılan kişiye cinler gönderilir. Cinler büyü yapılan kişiyi mutlaka etkileyecektir. İyi büyüler yapıldığında Müslüman cinler görev alırlar ve kimseye bir zararları olmaz. Kötü büyülerde ise durum tam tersidir. Cinlerin insanlara zarar vermesi yapılan kötü büyüler sonucunda olur. Büyüler yapıldığında bu büyülerde cinler görev alır ve cinler insanlara büyü yolu ile musallat olur, bir şekilde ise, insanlar çok sevindiğinde çok korktuklarında ve ya cinler ile iletişim kurmak için yapılan davet sonuçlarında musallat olurlar.

Musallat olan cinlerden korunmak için edilen dualar vardır ama bu dualar bazen yetersiz olabiliyor ve bu kişilerin medyum ve hocalardan yardım alması gerekiyor. Genellikle hoca ve medyumlar koruma büyüleri yaparlar ve musallattı o kişiden uzaklaştırılırlar. Cinlerle iletişim kurmak tehlikeli olurken bilgisiz kişiler tarafından yapılmamalıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here