BÜYÜ YAPMAK İSTİYORUM

0
225

Herkesin bildiği gibi büyüler her zaman varlığını korumuştur. Çok eski çağlardan bu yana her koşulda varlığı devam etmiştir. Büyü kavramı çok geniş kapsamlıdır. İnsanlar normal yollar ile elde edemedikleri her şeyi büyü yolunu kullanarak elde etmeye çalışmışlardır. Bundaki en büyük etken ise insanoğlunda çok fazla bulunan hırs ve aç gözlülüktür. Büyü yapmanın ve yaptırmanın günah olduğunu ve ALLAH a şirk koşmak anlamını taşıdığını herkes bilir. Bunlara rağmen büyü yaptıran ve yapan çok kişi vardır.

Büyü kavramının çok geniş bir yelpaze olduğunu söylemiştik. Her ne kadar büyü türleri çok çeşitli olsa bile iki ana başlık altında toplanırlar. Ak ve kara büyü olarak yerlerini almışlardır. ak büyüler çoğunlukla aşk ve bağlama büyülerini kapsamaktadır. bu büyüler iyi amaçlara hizmet için yapılırken kara büyüler ise sadece zarar vermek için yapılırlar. İnsanlar birçok şey için büyü yapmak ve ya yaptırmak isterler. Bunlara örnek verecek olursak bazı insanlar sevdiklerinden ve ya eşlerinden ayrılmışlardır fakat hala seviyorlardır. Sevdiklerini ve ya eşlerini geri istedikleri zaman aşk büyüleri devreye girer. Aşk büyüleri ak büyüler arasında yer aldığından dolayı zarar vermek amacı taşımazlar. Bazı insanlar ise sevmedikleri kişilerden intikam almak ve ya yok etmek isterler. böyle durumlarda ise kara büyülere başvurulur. Kara büyüleri çoğunlukla papazlar yaparlar. Hoca ve ya medyumlar kara büyülerden uzak durmaya çalışırlar. Yapanlar yok mu elbette var ama papazların yapması daha çoğunluktadır.

Büyüleri herkes yapmak ve ya yaptırmak ister ancak dinimizce yasaklandığından dolayı bazı insanlar uzak durmayı tercih ederler. Büyü yapmak isteyen herkes mutlaka ilim sahibi hoca ve medyumdan yardım almaları gerekir. yanlış yapılan büyülerin sonuçları daha vahim olabiliyor. Böyle bir durum yaşamamak için uzman birinden yardım istemek en doğrusu olacaktır. İnsanlar kendi başlarına büyü yapmak istediklerinde ise asla böyle duruma kendilerini sokmamalıdır. Büyüler cinler yardımı ile yapılabilirler ve onları çağırmanız gerekir ve geri göndermeniz. Bunları bilmiyorsanız asla kendi başınıza büyü yapmaya kalkışmamalısınız , aksi taktirde sonuçları çok kötü olabilir.

TEILEN
Önceki İçerikBÜYÜ YAPMA
Sonraki İçerikBÜYÜ YAPMAK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here