BÜYÜNÜN BELİRTİLERİ

0
227

Büyüler yapıldıklarında büyü yapılan kişi üzerinde bir etki oluşturur ve bu oluşan etki negatif yönde oluşur. Bu etki altında olan kişiler kendilerini bir şekilde mutlaka belli ederler. Büyüler insanların iyi niyetle ve ya kötü niyetle yapılır, büyüler her ne amaç ile yapılırsa yapılsın dinimizde hiçbir yeri yoktur ve büyük günahlar arasındadır. Yine büyü yapmak ve yaptırmanın günah olmasıyla birlikte affı olmayan bir günahtır. Büyü yapmak ve yaptırmak Allah a şirk koşmak ve dinden uzaklaşmak anlamına gelmekte. İnsanlar büyü yapmanın ve yaptırmanın ne kadar günah olduklarını bilseler de büyü yapmaktan ve yaptırmaktan vazgeçememişlerdir. İnsanların elde etmedeki hırsları büyüleri ortaya çıkarmıştır.

Kişi üzerinde büyü olduğunu nasıl anlarız büyünün belirtiler sorusuna verilecek birden fazla cevap vardır. Bazı durumlarda kişi kendi üzerinde bir büyü olduğuna inanmaması yasadığı her şeyin bir hayat akşından ibaret olduğunu zanneder. Bu durum özellikle aşk ve bağlama büyülerinde ortaya çıkan bir durumdur. Yapılan bazı kara büyüler çok etkilidir ve büyü yapılan kişi bunu fark edebilir. Yapılan bazı kötü büyülerde kişi her yönden etkilenir. Kişi önce psikolojik yönden etkilenir, ruhsal duygu patlamaları yaşar ve kişi umutsuzluğa kapılır ve hayat sevincini kaybeder. Büyü yapılan insan her şeyden vazgeçer ve kendi köşesine çekilir. Yine büyü yapılan insanlar çoğu kez asabi olur sinir krizi geçirebilir ve bununla birlikte kekemelik belirtileri de görülen durumlar arasında yer alır. Kişi ruhsal bunalımın yanında fiziki sorunlarda yaşar. Büyülerin yapılış amaçları bu etki ve rahatsızlıklarla alakalıdır.

Yapılan büyüler büyü yapılan kişiyi büyü bozulana dek etkisi altında tutacaktır. Kötü büyülerde genellikle büyü yapılan kişiye cinler musallat gönderilir ve o kişi ile uğraşırlar, sürekli büyü yapılan kişiyi rahatsız eder, rüyalarda rahatsız etmeye başladıktan sonra bu durum çok daha önemli ve ciddi boyutlara gelir. Kişi kendi akıl sağlığından şüphe etmeye başlar. Dışarıda karşılaştığımız birçok sara hastalarının bir büyüden ve ya bir musallat yüzünden o hale geldiğini söylenebilir. Büyü yapılan kişinin hastalıklarla uğraşmadan önce büyü illetinden kurtulması gerekir. Büyü bozulmadığı sürece kişi bununla yaşamaya mahkum olur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here