BÜYÜNÜN TUTMAMASI İÇİN

0
224

Kişiye yapılan bir büyünün tutmaması için okunacak dua ve ayetler bulunmaktadır. Ancak büyü yapıldıktan sonra okunacak dua ve ayetlerin pek bir işe yarayacağı pek söylenemez. Dua ve ayetleri okumak kişinin hayatına yerleşmiş bir durum olmalı. Kişi hayatı boyunca dua ve ayet okuyan biri ise büyü bu kişiyi çok fazla etki altına alamayacak. Ancak büyüler yapıldıklarında cin dediğimiz bedensiz ruhani varlıklar yollanır ve büyünün amacına göre kişileri etki altına alarak yönlendirirler. Takva sahibi bir kişiye yapılan büyüler kara büyü olmadığı müddetçe çok fazla etkilemeyecektir. Ancak yapılan kara bir büyü var ise, bu takva sahibi bir insanı bile etki altına alacak güce sahiptir.

Büyü yapılan bir kişi öncelikle kendisine yapılan büyüden kurtulması gerekir, bunun için bu alanda uzman olan bir hoca ve ya medyumdan yardım ve aynı zamanda destek almalıdır. İçinde bulunduğu yani maruz kaldığı büyüden kurtulduktan sonra büyüyü bozan uzman kişi bu kişiyi koruma altına almalı ve tekrar büyü yapılmasını engelleyecek şekilde bir koruma muskası yazacaktır. Böylece kişi kendisine büyü yapılmasını engelleyecek ve bununla birlikte büyü gibi durumlardan uzak kalacaktır.

Kuranda bulunan bazı ayet ve dualar vardır ve bunlar büyüler üzerinde çok etkili olacaktır. Kişi kendisine yapılacak büyüleri engellemek ve tutmaması için bu dua ve ayetleri okuyarak yine büyüden uzak durmuş olacaktır. Daha önce dediğimiz gibi yapılan büyüler kara büyü olmadığı müddetçe çok fazla etki göstermeyecektir. Kuranda bulunan ayet el kürsi çok büyük bir dua olmasının yanında bu dua sadece büyüler için okunmaz, ayet el kürsi cinlerin okuyan kişiye musallat olmasını engellemesi için de okunurlar. Yine kişi felak nas surelerini okuyabilir ve bunların yanında cin suresini de okuyabilirler. Kişiler bunları okuyarak kendisine zarar verecek olan her şeyden uzak durup korunabilir. Yine burada söylemediğimiz dua ve ayetler vardır. Bunlar özel zamanlarda okunacak olan dua ve ayetlerdir. Kişiler bu duaları okuyarak ve bu duaları özel zamanlarda okuyarak kendisine yapılacak olan bir büyüden kendini koruması olasıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here