CİN BÜYÜLERİ

0
271

Büyü ve cinler birbirinden ayrılamaz ikilidir. Cin dediğimiz bedensiz varlıklar yapılan her büyü de ve ya her bakımda mutlaka görev almaktadırlar. Kişi üzerinde ne varsa hepsinin bilgisi cinlerden alınmaktadır. bu bilgiler bakım ile birlikte alınmaktadır. Kişinin ismi ve aynı zamanda anne ismi kullanılarak bakım yapılabilmekte. Dediğimiz gibi büyüler ve cinler her zaman birbiri ile ayrılmaz bütündür.

Cin dediğimiz bu varlıklardan biraz söz edecek olursak, cin kelime anlamı olarak gizli olan anlamına gelmekte. İsminden de anlaşılacağı gibi gizlidir çünkü biz sıradan normal insanların o varlıkları görmesi mümkün değildir. Cin dediğimiz ruhani varlıklar ile aynı dünyada yaşarız ancak bizim onları görmemiz mümkün değildir. Biz insanlar 3. Boyutta yaşamaktayız fakat cin dediğimiz varlıklar 4. boyutta yaşamaktadır. Bunların yanı sıra cin dediğimiz varlıkların bir bedeni yoktur ve bunun yanı sıra dumansız ateşten yaratılmışlar. Cin denilen bu varlıkların da biz insanların hayatları gibi hayatları var. Bu varlıklar da insanlar gibi yer içerler bir aileleri ve sülaleleri var. Doğup büyüyüp ölürler ve bununla birlikte çoğalabilirler. Ancak bir bedenleri yoktur. En çok tuvalet ve banyoda hamam gibi yerlerde bulunmayı severler, yine çok ıssız yerlerde bulunurlar. Bu yüzden insanların onlara zarar vermemesi için çok dikkatli olmaları gerekmekte. Lavaboya sıcak su dökerken destur çekerek dökmeleri en doğrusu olacaktır. İnsanlar o ruhani varlıklara bilmeden de zarar vermektedirler. Böyle bir durumda zarar verdikleri cinler Müslüman değillerse musallat olabilirler. Musallat olduktan sonra kişilerin hayatları çok zor hale gelir.

Büyüler yapılırken cinlerden destek alınır, yapılan büyü eğer kara büyü ise, mutlaka bu cinler şeytani olur ve bu büyülerde severek ve isteyerek görev alırlar. Kara büyüler bu sebepten dolayı ak büyülere göre çok daha etkili olurlar. Böyle büyülere maruz kalmak istemeyen kişilerin mutlaka koruyucu muska yaptırmaları ve ya da yazdırmaları gerekmekte. Bu şekilde büyülerden ve cinlerden korunmuş olabilir. Muska yazdırmak için de yine alanında uzman birinden yardım alınarak yapılması en doğrusu olacak.

Büyülerin yapılışında cinlerin yardımı ve desteği çok önemlidir. Kara büyülerde kullanılan cinler çok tehlikeli olmasının yanında ayrıca şeytanidir, kara büyülerde şeytani kötülükler olduğu için bu varlıklar büyülerde severek yardım eder ve destek verirler. Birçok büyü çeşidi var, hatta öyle büyü türleri var ki çiftlerin çocuk sahibi olmamaları için bile yapılan büyüler vardır. Yine gümüş büyüsü vardır. bunların içinde en etkili olanı adet kanı ile yapılan büyüdür. Bu büyü bir erkeği kendine bağlamak için yapılan bir büyüdür. Adet kanıyla yapılan bu büyü, erkeğin ilgi, sevgi, cinsellik, aşk gibi duygularına müdahale ederek etkilemek amacı ile yapılan bir büyü türüdür. Büyü yapıldıktan sonra büyüyü yapılan kişi size tamamen bağlı olur ve onu tamamen elde etmiş olursunuz aynı zamanda. Bu büyü kadının adet kanı kullanılarak yapılmak zorunda. Genellikle kadınlar erkeğinin kendisine bağlanmasını istediğinden dolayı, ayrılmışlar ise yeniden bir arada olmak için, terk edilmişlerse erkeklerinin kendilerine dönmeleri için ve kedilerine tamamen aşık olmalarını istemeleri nedeni ile adet kanı büyüsünü tercih edilir. Büyü yapıldıktan sonra karşı taraf büyünün yönlendirdiği kişiyi düşünmeye, onun yanında olmaya çaba gösterir. Kendisine büyü yapılan kişi son derece normal karşılar ve hiçbir şeyin farkına varamaz. Aile içi sorunlar, sevgililerle olan ayrılıklar ve bitmek üzere olan evlilikler adet kanı büyüsüyle çözüme kavuşturulur. Bu büyü, kadınların adet kanı ile yapılmaktadır. Adet kanı, gerekli işlemlerden geçer ve sonrasında büyü yapılacak kişiye içirilir ya da yedirilir. Bu İşlem tamamlandıktan sonra büyü yapılan kişi negatif yönde etkilenecek ve negatif yönlü enerjisel ruhani varlıklar kişiyi istenilen kişiye yönlendirmede çok etkili olacaktır. Bir süre sonra büyü yapılan kişinin düşüncelerinde değişimler olacak ve amaca ulaşmaya çalışacaktır. Bu durum kişi için engellenemez bir baskı meydana getirecek. Büyü yapılan erkek evine, karısına, çocuklarına koşulsuz bir şekilde bağlanacak ve onlardan bir daha asla ayrılmayı düşünmeyecek. Adet kanı büyüsü anlatıldığı gibi kişiye adet kanını yedirerek veya içirilerek yapılan bir büyüdür. Büyü bu konuda uzman kişilerin yardımı alınarak yapılmalı ancak bu şekilde etkili bir sonuç alınır. Güvenli olmayan ve çeşitli kaynaklardan araştırılıp, doğru olduğu kesin olmayan bilgilerle hiçbir işlem denenmemeli ve aynı zamanda yapılmamalı. Bu şekilde yapacağınız uygulamalar olumsuz etkiler sağlayacaktır. Adet kanı büyüsünün etkili bir büyü olduğu düşünülür. Ancak bozulması da mümkün olan bir büyü. Zaten genel olarak bozulamayacak büyü de yok. Ancak bazı büyüler çok güçlüdür ve bozulması için yeterli bilgi birikimi ve eğitim gerektir. Bu konuda uzman olan kişiler kendisinde büyü olan insanlar ile birlikte çalışarak yardım edebilirler. Ayrıca büyü yapılan kişinin büyünün etkisinden ne kadar sürede kurtulacağı o kişinin özelliklerine bağlı bir durum olarak karşımıza çıkar.

Büyüler yapılırken doğaüstü varlıkların yardım ve destekleri ile yapıldığını söylemiştik. Büyü işleri ile uğraşan insanların mutlaka bu doğaüstü varlıklar ile bir iletişimi ve aynı zamanda dostlukları vardır. Hiçbir hoca ya da medyum bu varlıkların yardımı olmadan ne bakım ne de bir büyü sihir tılsım yapamazlar. Bu varlıkların ismi ise cin denir. Bu varlıklar Dumansız ateşten yaratılmış olup bir bedeni yoktur. bu bedensiz ruhani varlıklar ile büyüler yapılır ve cinlerin içinde bulunduğu büyüler vardır. Yine cinler ile yapılan büyülerde kişilere musallat olarak gönderilirler. İnsanlar bazen onlara yanlışlıkla zarar verirler onlarda insanlara zarar vermek ister ve kişiye musallat olurlar, musallat olan cin iyi ise rüyalarına girer ve nedenini sorar kötü ise kişiyi sürekli rahatsız eder ve bırakmazlar. bedensiz varlıklar büyüler için kullanılır insanlar tarafından. İnsanların bir kısmı onların gelmeleri için davetler açar ve onlarla iletişim kurmak ister. cinlerin bir bedeni olmadığı için insanlara ancak bir hayvan ya da bir insan kılığında gözükebilirler.

Büyüler yapılırken cin dediğimiz bu bedensiz varlıklardan yardım alındığını daha önce söylemiştik. yine bakım yapılırken onların da yardımı alınır. Hoca ve medyum, kişi hakkındaki bilgileri kişinin üzerinde olanları ve bunun için yapılması gereken tüm bilgileri dostluk kurdukları cinlerden alırlar. Cinler onlara yapılacak işlemleri ve bilgiyi verirler. Hoca ve medyumlar bu bilgiler ile büyüyü yapacak ya da bozacaktır, hoca ve medyumlar cinler ile birlikte hareket ederler. Aralarında dostluk oluştuğu için cinler her zaman onlara yardım edecektir.

 

İnsanlar eski dönemlerden bu yana bir takım büyülerle uğraşmışlar, büyüler özellikle orta çağ döneminde çok yaygınlaşmış, insanlar elde edemediği her şeyi büyü yolu ile elde etmeye çalışmışlardır. Büyüler insanların istek ve arzularına ulaşmadaki en kısa yol olarak kabul edilmiş ve büyüler ile insanlar bu yüzden çok uğraşmışlardır. büyüleri insanlar durduk yere yapmamışlar ve cin dediğimiz bedensiz varlıklardan yardım ve aynı zamanda destek almışlar, büyü ile ilgili bilgileri onlar sayesinde elde etmişlerdir. Cinler bu bilgileri verdiklerinde büyü yapmaya başlamışlardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here