CİN ÇARPMASI BELİRTİLERİ

0
286

Cin çarpması belirtileri nasıl olur sorusundan önce cin nedir nasıl bir varlıktır, insan bedenine girer ve insanın hayatını alt üst eder ve aynı zamanda nasıl kurtuluruz musallat olan cinlerden öncelikle bunlara cevap vermek gerek. Cin kelime anlamı gizli olan ve görünmeyen anlamına gelir. Cinler büyü ve bakım yapılırken yardım alınan bedensiz ruhani varlıklardır. Cinler insanlara genellikle büyü yolu ile gelir ve musallat olurlar. Yine cinler büyü yolu ile gelmiyor ise kişi onlara mutlaka zarar vermiş olmalıdır bilmeden ve ya istemeden, bu şekilde de musallat durumları yaşanmaktadır. Yine bununla birlikte kişi cinler ile iletişim kurmak istemişse kişi iletişime geçebilir ama burada enerji çok önemli, gelen cinin enerjisi çağıran kişinin enerjisinden yüksek ise yine gelen cin kişiye musallat olabilir. Bu yüzden insanların bilinçli olması ve yine bilinçli davranması ve cinlere zarar vermemek için özen gösterilmesi yerinde bir karar olacaktır.

Büyüler yapılırken doğaüstü varlıkların yardım ve destekleri ile yapılırlar. Büyü işleri ile uğraşan insanların mutlaka bu doğaüstü varlıklar ile bir iletişimi ve aynı zamanda dostlukları bulunur. Hiçbir hoca ya da medyum bu varlıkların yardımı olmadan ne bakım ne de bir büyü sihir tılsım yapmaları mümkün değildir. Bu varlıkların adına ise cin denir. Bu varlıklar Dumansız ateşten yaratılmış olup bir bedeni yoktur. Bu varlıklar ile aynı dünyayı paylaşıyor olsak bile boyut yönünden farklıyız, insanlar üçüncü boyutta yaşarken cinler dördüncü boyutta yaşarlar. Bu boyut farkı ile onlar gündüzü yaşarken biz geceyi yaşarız. Cinlerin yaşamları bizimki ile çok benzer.

Cin çarpması belirtileri genellikle aynıdır. Kişi hep düşünceli olur fazla konuşmaz, her gece kabus görür ve istem dışı hareketleri olur, sürekli ellerini ovuşturur ve omuzları sürekli ağrır. Bununla birlikte kişinin bedeninde anlık hastalık olur ve akşamına düzelir. Bazı kişilerde kekemelik ve konuşma bozuklukları eşlik edebilir. Bazen de cinler aleminden olanların konuşmasını duyabilir anlamaz ancak duyabilir. Cin çarpan kişi aynı zamanda çok saldırgan bir ruh haline sahip olur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here