CİN ÇARPMASI GERMEK Mİ

0
228

Halk arasında cin çarpması olarak bilinen durum, kişinin içine cin girmesi cinli insan gibi lakaplar ile bilinen bir durumdur. bilimsel olarak incelendiğinde ve bakıldığında çoklu kişilik olarak tıp dünyasında yer alır. Bilim dünyası bu şekilde bakmasına karşın böyle bir durum ile karşı karşıya kalan insanların ilk gittikleri yer cinci hocalar yine cinler ile alakalı olan insanlar ilk akla gelen ve ilk gidilen isimlerdir. Bu yüzden böyle bir duruma maruz kalan kişi ve ya kişiler doktordan önce cinci hocalara gitmekte ve o kişilerden bir çıkar yol ve aynı zamanda bir medet ummaktadır. Bilim dünyasında çoklu kişilik olduğunu ve kişi belirli aralıklar ile sesinin değişmesi küfür etmesi farklı davranması gibi durumlarda kişinin hipnoz altında olduğunu ileri sürmektedir. Bilimsel olarak bakıldığında çoklu kişilik olarak bu durumun elbette tedavi yöntemleri ve aynı zamanda yolları da bulunmaktadır.

Dinimiz tarafından bakıldığında ise, cin çarpması denilen ve aynı zamanda cin çarpması olarak bilinen durumun cinlerden ileri gelen bir durum olarak önümüze çıkar. Cinlere bilerek ya da bilmeyerek zarar verildiğinde ve zarar verilen cinin Müslüman değil de şeytani bir boyutta ise durum çok ciddi boyutlara gidebiliyor . Kişinin içinde bir cinin olması kişilere farklı şeyler ve farklı durumlar yaptırabilir, örneğin bu durumda olan kişinin sesinde değişme olabilir, küfürler edebilir ve aynı zamanda davranışlarında farklılıklar gözlemlenebilir. Cinler kendilerine bir zarar verildiğinde intikam almak isterler ve o kişiyi asla rahat bırakmazlar, kişiye zarar vermek için her yolu denerler ve elbette başarılı da olurlar. Kişinin büyün hayatı alt üst olur ve kişi bu musallattan kurtulmadığı sürece başı bunlarla bela da demektir.

Diğer bir gelme ve musallat olma şekilleri ise büyü yoludur ve büyüler yapıldığında büyülerin yapıldığı kişiye cinler yollanır ve büyü ne ve hangi amaçla yapılıyor ise gelen cinler o yönde kişileri etkileyecektir. Böyle bir durumda kişinin hayatı yine alt üst olur ve bunun bir çözüm yolunu bulamaz ise kişi hayatı boyunca bu şekilde yaşamaya devam edecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here