CİNLERLE İRTİBAT KURULABİLİR Mİ ?

0
273

Cinlerle irtibat kurulabilir mi sorusunun cevabı tabiki evet tir. Cinler ile iletişim kurulabilir. Cinler ile iletişim kurmak isteyen kişilerin sayısı çok fazladır ama sonuçları bilinmeden kurulan bu iletişimler çok kötü sonuçlara neden olmuştur. Herkes cinler ile iletişime giremez ya da konuşamaz. fakat bir hoca ve ya medyum yapabilir . sıradan normal insanlar böyle bir şey yapmayı denediklerinde, sonuçları muhtemelen kötü olacaktır. Cin dediğimiz bu varlıklar bir enerji bütünüdür. İnsanlar onlar ile iletişim kurmak için davetler açar. Cinler bu davetlere çoğunlukla gelirler. Ancak gelen cinin enerjisi sizin enerjinizden fazla ise siz onu değil o sizi etkisi altına alacaktır. Bu gibi bir durumda zararlı çıkan taraf elbette siz olacaksınız.

Cinler ile iletişim kurmak isteyen kişiler ya büyü yapmak için isterler ve ya çok meraklı olan insanlar onları merak ettikleri için isterler. esasına bakacak olursak, bu işler çok tehlikelidir. Bazıları bunu bir oyun zanneder ve ciddiye almazlar, fakat davetten sonra gelen cinler tarafından rahatsız edildiklerinde durumun ne kadar kötü ve etkileyici olduğunu anlarlar. Büyü yapmak için cinleri kullanmak isteyen kişiler ise, bu işi gerçekten bilen insanlar olup ve ne yaptıklarını bilen kişilerdir. Bu kişiler gelen cinler ile arkadaşlık ve dostluk kurarlar ve bunları yaptıktan sonra ise, büyüler için onlardan bilgi ve yöntem isterler. Hoca ve medyumların destek aldıkları cinler çoğu kez Müslüman ve iyi olan cinlerdir. Kimseye zarar vermeyen ve yardım etmek isteyen cinlerdir.

Cinlerinde iyisi olduğu gibi kötüsü de vardır. En kötüsü ise, ifrittir. Bu varlık tamamen zarar vericidir, diğer cinlerin çok çekindiği çok kötü bir gruptur. Cinler bile onlardan korkarken insanlara vereceği zararlar tahmin bile edilemez. Bu bedensiz varlıklar şeytanidir ve amaçları yalnızca kötülük yapmaktır. Kişiye musallat olan bir ifrit ise, kişi çok kötü şeyler yaşar ve ifrit dediğimiz bu bedensiz varlık o kişiyi çok fazla etkileyerek zarar verecektir. Kişi eğer önlemlerini almaz ise, bu kişinin ölümü ile sonuçlanabilir. Kişi böyle bir durumda mutlaka yardım almalı ve kurtulmalıdır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here