CİNLERLE NASIL BAĞLANTI KURULUR

0
249

Cinler alemi bağlantı kurmanın en iyi yolu davet açmaktır. Cinler çoğunlukla davet üzerine gelirler daha doğrusu çağırılırlar. Cinler ile bağlantı kuran ve ya bağlantı kurmak isteyen kişi mutlaka bu konuda bilgili ve tecrübeli biri olmalıdır. Aksi taktirde hiç beklenmedik şeyler ile karşı karşıya kalınabilir. Cinler ile iletişim davet yolu ile kurulabilmesinin yanı sıra cinler musallat olarak ta gelebilirler, musallat olarak gelen cinler ise kişilere büyü yolu ile gönderilirler. Bu gönderilen cinler çoğunlukla şeytani olurlar ve gönderildikleri kişilere büyük zararlar verebilirler.

Cinler Yukarıdaki şekillerde gelebildikleri gibi kişilerin onlara zarar vermeli ile de gelebiliyorlar, kişiler bilmeden ve istemeden cinlere zarar verebiliyor ve zarar verdikleri cin Müslüman ise çok zarar görmeden atlatabilir ancak zarar verdikleri cin Müslüman değil ise, o zaman kişi bu durumda zararlı olacaktır, çünkü zarar verdikleri cin intikam almak isteyecek ve tek başına da yapmayacaktır. Kişiyi rahatsız etmeye başlayacaklar, kişi öncelikle uykularında rahatsız olmaya başlar, uyku halinde kişiyi rahatsız ederek ve aynı zamanda korkutarak rahatsızlık vermeye başlayacaklar, kişi fark etmediği sürece bu uykuda korkmalar devam edecektir. Bir süre kişinin psikolojisi alt üst olmaya başlayacak ve kişi hayattan uzaklaşacaktır ve gece uykuları da haram olacaktır her zaman. Kişi böyle bir durumda bilir kişiden yardım alarak içinde bulunduğu bu durumdan kurtulması gerekecektir.

Büyü yolu ile gelen musallat cinler ise büyünün amacına göre kişiye etki edecektir. Kişiler bir şekilde cinler ile bağlantı kurarlar, bazen cinlerin alemine giderler uyku halinde, cinler bağlantı kurmak aslında çok zor değildir ancak burada önemli olan kişinin bundan zarar görmeden kurtulmasıdır. Cinler davete geldiklerinde enerji çok önemli bir hal alır, cinlerle bağlantı kuran kişilerin enerjileri çok yüksek olmalıdır ve gelen cinlerin enerjisi davet açan kişiden düşük olmalıdır, düşük olmadığı durumlarda kişiye zarar verebilirler ve davet açıp bağlantı kurmaya çalışan kişiye zarar vermeye başlayacaktır, kişinin enerjisi düşük olduğunda gelen cinler gitmeyebilir, bu yüzden çok dikkat edilerek yapılması gerekmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here