CİNLERLE NASIL İLETİŞİM KURULUR

0
1129

Cin dediğimiz bu varlıklar, bizim dünyamıza ait olmayan ruhani varlıklardır. Cin kelime anlamı olarak gizli olan üstü örtülen anlamına gelmektedir. Cin denilen varlıkların şeytan soyundan geldiği rivayet edilir. şeytan esasında bir melektir ta ki, isyan edene kadar. İnsanların en üstün yaratılan varlıklar olduğunu kabul etmeyip ve ilk insan olan hz. Adem in karşında eğilmek istemeyip, onun üstünlüğünü büyük bir kararlılıkla reddetmiştir. Bunun üzerine cennetten kovulan iblis yüce Allah ın izni ile insanları kıyamete kadar yolundan çevirmek için elinden geleni yapacağına and içmiştir. O günden bu güne, şeytan insanları yoldan çıkarmak, Allah tan uzaklaştırmak ve uzak tutmak için elinden geleni yapar. Şeytan dediğimiz bu iblis ise, dumansız ateşten yaratılmıştır. Cinler de yine dumansız ateşten yaratılmıştır. Cinlerin bir bedeni yok ve enerjiden meydana gelir.

Cinlerin de biz insanlar gibi yaşamları bulunur. Yine biz İnsanlar gibi doğar büyür çoğalır ve ölürler. Bununla birlikte yine insanlar gibi beslenirler. Cinler birçok yön ile insanlara çok benzerler. Biz cin dediğimiz bu bedensiz varlıkları elbette göremeyiz ancak onlar bizi görebiliyorlar. Onların da içinde peygamber efendimize itaat edenleri ve etmeyenleri bulunur. Yine bunun yanı sıra iyisi ve kötüsü vardır. İyi ve Müslüman olan cinler insanlara zarar vermezler hiçbir zaman. Kötü olan cinler ise, insanlara zarar vermekten onları rahatsız etmekten çok fazla keyif alıp hoşlanırlar. Cin dediğimiz bu varlıklar ile iletişim kuranlar ve dost olan insanlar vardır. İnsanlar onlar ile dostluk kurarak onlara istediklerini yaptırırlar. Bu kişiler genellik büyü ile uğraşan kişilerdir. Onlardan yardım alarak büyüleri yapar ve ya bozarlar. Cinlerden aldıkları bilgiler ve yöntemler ile insanların istediklerini elde etmede yardım ederler.

Cinler insanlara durup dururken elbette gelmezler. Ancak İnsanlar onlara zarar verdiklerinde gelirler ve ya bir büyü ile büyü yapılan kişiye gönderilirler. Farkında olmadan zarar verdiğiniz cin iyi bir cin ise, size rüyalarda görünür ve sizi uyarır, eğer siz uyarıları anlamaz iseniz, bu sefer son çare korkuturlar. Kötü olan ise, size mutlaka zarar vermek için gelir. Büyü yolu ile gönderilen cinler insanları sürekli rahatsız ederler. Böyle bir duruma maruz kalan kişiler mutlaka alanında uzman olan birinden yardım alarak bu durumdan kurtulmalıdır.

Şeytan ve cin, ikisi de dumansız ateşten yaratılmışlar ve bir bedene sahip değildir. Şeytan aslında bir melekti, ta ki cennetten kovulana kadar. yukarıda da belirttiğimiz gibi İnsanoğlunun kendisinden üstün olmasına dayanamamış ve isyan etmiştir. Bu yüzden cennetten kovulmuştur. Şeytan kıyamet gününe kadar insanları yoldan çıkarmak için her şeyi yapmasına izin verilmiştir. İnsanlar kötülük yaptıklarında ve ya kötülük için bir şeyler yapıyor ise, mutlaka şeytan oradadır ve o kişiye yardım ediyordur, kötülük yapmak isteyen insanların genelde hayatındaki her şey çok iyi gider. Çünkü şeytan ona her zaman yardım ediyor ki, dinden ve Allah tan uzaklaşsın.

Müslüman olanları zararsızdır ancak Müslüman olmayıp kötü olan cinler zarar verirler, musallat olduklarında zaman ise, musallat oldukları kişi ile sürekli oynarlar ve zarar verirler.

Al basması dediğimiz olay ise, çoğunlukla yeni doğum yapmış loğusa kadınların başına gelir. Türk boylarında bu kötü ruh olarak yerini almıştır ve korunmak için çeşitli yollar denenmiş ancak Bu varlık yine cinlerdendir ve insan şeklinde loğusa kadına gözükür ve ona dil dökerler. Eğer bir dokunma ve ya bir temas gerçekleşir ise, bu durumda loğusa kadın ciddi zararlar görür. Böyle bir durumda korunmak için yardım alınması gerekir.

Karabasan ise, insanlara tam uykuya dalacakken gelirler ve kişi hareket edemez, konuşamaz ve tepki veremez hale gelirler. Bir anlık felç denilebilir. Bilim dünyasında ise, REM yani rüya görülen anda karşılaşılan davranış bozukluğudur. Karabasan yaşayan insanların bir çoğu stresli insanlardır. Daha çok çocuklara gelmektedir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız stresten uzak durmak gerekir.

Büyüler yapılırken hocalar mutlaka elbette cinlerden yardım alınır ve yine onların deste ile yapılır Cinler ile dostluk kurmuş insanlar büyü yaparken ve bakım yaparken onlardan yardım istenir ve gerekli olan tüm bilgiler cinlerden alınır. Her hoca ve medyumun yardım aldığı cinler vardır. çoğunlukla bu cinler Müslüman olur ve zarar vermezler. Cinlerin kötü olanları ise tamamen şeytanidir, amaçları sadece musallat oldukları kişiye zarar vermek olur. Onların akıl ve bedenleriyle oynamalarının yanı sıra kişiyi hayattan bezdirir ve hayattan soğuturlar, musallat oldukları kişiyi öyle bir duruma getirirler ki, kişi sürekli ölmeyi düşünür, bir hoca ve medyumdan yardım ve destek alınmaz ise, kişinin ölüm ile burun buruna gelmesi olası bir durumdur. İnsanlar cinlere istemeyerek zarar verdiklerinde ise bedelini mutlaka öderler. Zarar verdikleri cin Müslüman ise sadece kişinin rüyalarında görünür ve uyarırlar eğer ki kişi hatasını anlamaz ise en son korkutarak kendilerini belli eder gösterirler. Eğer zarar verdikleri cin kötü ise, kişi bundan mutlaka büyük zararlar göreceklerdir. Böyle bir durumda kalan insanların alanında uzman birinden yardım almaları şarttır, başka türlü kurtulamazlar.

Büyüler yapılırken cinlerden yardım ve destek alınarak yapıldığını daha önce söylemiştik . yapılan büyülerde cinlerin büyük yeri ve önemi vardır. Büyüler ya iyi amaçlar ile ya da kötü amaçlar ile yapılabilirler, kötü amaçlar ile yapılan büyülerde, cinler yine kullanılır ve yine bazı büyülerde büyü yapılan kişiye cinler de gönderilir. Ciner büyü yapılan kişiyi mutlaka iyi ve ya kötü yönde etkileyecektir. İyi büyüler yapıldığında Müslüman cinler görev alır ve kimseye bir zararı olmaz. Kötü büyülerde ise, durum tam tersi yönde olur. Cinlerin insanlara zarar vermesi için yapılan kötü büyüler sonucunda olur. Büyüler yapıldığında bu büyülerde cinler görev alır ve cinler insanlara büyü yolu ile musallat olurlar, bir şekilde ise, insanlar çok sevindiğinde çok korktuklarında ve ya cinlerle iletişim kurmak için yapılan davet sonuçlarında musallat olurlar.

Musallat olan cinlerden korunmak ve uzak durmak için edilen dualar vardır ancak bu dualar bazen yetersiz kalabiliyor ve bu kişilerin medyum ve hocalardan yardım ve destek alması gerekiyor. Genellikle hoca ve medyumlar koruma büyüleri yaparlar ve musallattı o kişiden uzaklaştırılırlar. Cinler ile iletişim kurmak tehlikeli olmakla beraber bilgisiz kişiler tarafından yapılmamalıdır.

Cinler ile iletişim ve ya irtibat kuran ve ya kurmaya çalışan insanlar uzman kişiler olmak zorundadır. bilinçsizce yapılan davetlerde kişiler büyük zarar görebilirler, davet açıldığında mutlaka cinler gelir ve gelen cin enerjisi oldukça önemlidir ve kişinin enerjisi gelen cinin enerjisinden düşük ise cinleri çağıran kişi için çok zorlu bir süreç başlamış demektir. Cinin enerjisi çağıran kişinin enerjisinden düşük ise kişi istediği bütün bilgileri gelen cinlerden alabilir. Bu yüzden böyle şeylerin uzman kişiler tarafından yapılması büyük bir önem taşımaktadır. Kişilerin çok iyi düşünüp hareket etmeleri en doğrusu olacaktır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here