CİNLERLE NASIL TEMAS KURULUR

0
278

Bazı insanların 6.hissi çok kuvvetli derler ve bu insanların diğer alem ile iletişime ve temasa geçmesi sıradan normal insanlara göre daha kolaydır. Yine bu insanlar cinler alemi dediğimiz ve o alemde yaşayan cinler ile iletişime ve ya temasa geçmesi yüksek bir olasılıktır. Cinler ile temasa geçmek göründüğü gibi kolay değildir, cinler ile iletişime ve ya temasa geçmek için davet açılması gerekmektedir, elbette bu daveti yapacak kişilerin bu konuda bir hayli bilgili ve tecrübeli olması gerekmektedir. Burada enerjiler çok önemli elbette, cinler ile iletişime geçmek isteyen kişilerin enerjileri her zaman yüksek olmalıdır, özellikle davet açıldığında ve davet edilen cinlerin enerjileri çağıran kişiden mutlaka düşük olmalıdır. Yüksek bir enerji var ise gelen cinlerde kişiye çok zor zamanlar yaşayabilirler ve cinler öyle bir durumda kişiye istediklerini yapabilirler. Cinlere insanlar her istediklerini yaptıramazlar, davete gelen cinlerin enerjileri davet eden kişiden düşük olsa bile cinler ile anlaşabilmek hiç te kolay değildir, cinlere isteklerini yaptırmak için kişinin öncelikle cinler ile aralarında bir dostluk kurmaları gerekmektedir. Bu dostluk kurulduktan sonra cinlere isteklerini yaptırabilirler ve yine cinler aleminde hizmetli konumunda olan cinler vardır ve bu cinlere hüddam adı verilmektedir.

Hüddam olan cinler insanlara yardım amaçlı gelirler ve insanlara hizmet ederler. Büyü yapan ve ya bakım yapan hocalar bu cinlerden yardım almaktadırlar, büyüler yapıldığında kişiye gönderilen cinlerde yine sınıfta yer almaktadır.

Cinler ile temas kuran kişilerin çok dikkatli davranması gerekmektedir, musallat olan cinler kişinin hayatını alt üst edebilirler. Cinler ile temas kuran insanlar yarı o tarafta yaşar diyebiliriz rahatlıkla. Davet edilen cinler ile temas kuran kişiler zaten ruhani olarak o tarafla çok yakın olarak hayatlarını sürdürürler. Burada yine enerjiler en plana çıkmaktadır, her canlının etrafına saçtığı bir enerji vardır. Cinler aleminde de aynı şekilde olmaktadır. Bu yüzden cinler ile temas kurmak isteyenler davet açtıklarında mutlaka enerjilerinin yüksek olması gerekir ki gelen cin davet eden kişinin başına bela olmasın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here