CİNLERLE YAPILAN BÜYÜLER

0
266

Herkes tarafından bilindiği üzere Büyü ve cinler birbirinden ayrılamaz ikilidir. Cin dediğimiz bedensiz ruhani varlıklar yapılan her büyü de ve ya her bakımda mutlaka görev alırlar. Kişi üzerinde ne varsa hepsinin bilgisi cinlerden alınır. bu edinilen bilgiler bakım ile birlikte alınmaktadır. Kişinin ismi ve anne ismi kullanılarak bakım yapılır. Daha önce Dediğimiz gibi büyüler ve cinler her zaman birbiri ile ayrılmaz bütündür.

Cin dediğimiz bu ruhani varlıklardan biraz söz edecek olursak, cin kelime anlamı itibariyle gizli olan anlamına gelir. İsminden de anlaşılacağı üzere gizlidir çünkü biz sıradan normal insanların o varlıkları görmesi mümkün değil. Cin dediğimiz bu ruhani varlıklar ile aynı dünyada yaşarız ancak bizim onları görmemiz mümkün değil. Biz insanlar 3. Boyutta yaşamaktayız fakat cin dediğimiz varlıklar 4. boyutta yaşar. Bunların yanı sıra cin dediğimiz varlıkların bir bedeni olmaz ve bunun yanı sıra dumansız ateşten yaratılmıştır. Cin denilen bu ruhani varlıkların da biz insanların hayatları gibi hayatları var. Bu varlıklar da insanlar gibi yer içer aileleri ve sülaleleri var. Doğup büyüyüp ölürler ve bununla birlikte çoğalırlar. Ancak bir bedenleri yoktur. Daha çok tuvalet ve banyoda hamam gibi yerlerde bulunmayı severler, yine çok ıssız yerlerde bulunurlar. Bu yüzden insanların bu varlıklara zarar vermemesi için çok dikkatli olmaları gerekir. Lavaboya sıcak su dökerken 3 kez destur çekerek dökmeleri en doğrusu olacaktır. İnsanlar o ruhani varlıklara bilmeden de zarar vermektedir. Böyle bir durumda zarar verdikleri cinler Müslüman değillerse musallat olabilirler. Musallat olduktan sonra ise kişilerin hayatları çok zor hale gelir.

Büyüler yapılırken cinlerden yardım alınır, yapılan büyü eğer kara büyü ise, mutlaka bu cinler şeytani olacaktır ve bu büyülerde severek ve isteyerek görev alacaklardır. Kara büyüler bu sebepten dolayı ak büyülere göre çok daha etkili olurlar. Bu tür büyülere maruz kalmak istemeyen kişilerin mutlaka koruyucu muska yaptırmaları ve ya da yazdırmaları gerek. Bu şekilde büyülerden ve cinlerden korunmuş olur. Muska yazdırmak için de yine alanında uzman birinden yardım alarak yapılması en doğrusu olacak.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here