DAHA ÖNCE BÜYÜ YAPILAN BİRİNE BÜYÜ YAPMAK

0
258

Daha önce büyü yapılan birine büyü yapmak elbette mümkün değil. Üst üste yapılan büyüler ters etki yaratabilir ve muhtemelen kişi kafayı yer o kişi hayattan kopar gider. Bunun nedeni ise büyüler yapıldıklarında cinler yardımı ile yapılırlar ve büyü yapılan kişiye büyünün etki etmesi için cinler gönderilir ve kişiyi o amaca göre cinler yönlendirir. Bu yüzden üzerinde büyü olan birine tekrar bir büyü yapmak kişiye tekrardan cinlerin gönderilmesi anlamına gelmektedir. Cinler ise büyünün amacına göre gönderilirler, ve böyle bir durumda kişiye çok fazla cin gönderilmiş olur ve iki büyü ve bu iki büyünün cinleri birbiri ile çakışırlar. Böyle bir duruma maruz kalan bir kişi hayattan tamamen uzaklaşır ve hiçbir şekilde karar veremez hale gelir ve hatta sağlığına yansıyarak hastalıklar baş göstermeye başlar.

Böyle bir duruma maruz kalmış kişi mutlaka bu büyülerden kurtulmak zorundadır, kişinin üzerinde iki büyü olduğunda kişi zaten hayatını yaşayamaz, ne olup bittiğini anlayamaz ama etrafındaki kişiler bunu çok rahat bir şekilde fark edebilirler. Bu yüzden üzerinde iki büyü birden taşıyan kişi daha fazla etkilenmeden uzman birini bulup bu uzman kişiden yardım almak zorundadır, eğer ki bunu yapmaz ise iki büyü ile birden yaşamak zorunda kalacaktır ve muhtemelen fazla da yaşamayacaktır. İki büyünün cinleri birbiri ile çakışınca kişi kafayı yer ve muhtemelen akıl hastanesine yatırılır.

Uzman kişiden yardım alındığında uzman kişi öncelikle iyi bakım yapar ve yaptığı bu bakımın ardından kişinin üzerinde nelerin olduğunu öğrenir ve ona göre yöntemler belirler. Öncelikle uzman kişi büyüye maruz kalmış kişiyi bu büyülerden kurtarmak zorundadır, büyü yapmak kadar büyü bozmak ta zor bir iştir. Yapılan büyünün ne olduğu ve hangi amaç ile yapıldığı da çok önemlidir. Büyüler hangi amaç için yapılmışlar ise ona göre de bozulma yöntemleri olacaktır. Büyü yapılan birine tekrardan büyü yapmak çok büyük bir acımasızlık olacaktır. Kişinin her zaman dikkatli davranması çok önemlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here