DİL AĞIZ BAĞLAMA BÜYÜLERİ

0
251

Dil ağız bağlama büyüleri çok sık yapılan büyüler arasında yer almaktadır. Bazı insanlar iyi niyetler ile yaptırırken bazı insanlar da kötü niyetler için yaptırmaktadır. Dil ağız bağlama büyüleri genellikle çiftlerin evlendiklerinde eşlerine yaptırdıkları ve ya ailelerine yaptırdıkları büyülerden biridir. Yaptıran kişi eşi ve ailesinin karşısında konuşmasını istemez ve isteklerini rahatça yaptırmak ister. Bu yüzden dil ağız bağlama büyüleri çok sık yapılmaktadır. Bu büyülerin yapıldığı kişiler genellikle o kişinin karşısında konuşamazlar ve o kişi ne isterse istesin ona karşı hayır diyemez ve ya o kişi ile karşı karşıya gelemezler. Dil ağız bağlama büyüleri ile çok kişi istedikleri kişiyi etkisi altına alabilmiştir.

Büyülerin günah olduğunu ve iki dünyada da yeri olmadığını herkes bilmektedir. İnsanlar büyüleri yaparken bunların bilincinde olarak yaptırmalıdırlar. İnsanlar öyle anlar yaşarlar ki , intikam dan başka şey düşünemezler ve bu duygular ile karşı tarafa zarar vermek isterler fakat karşı tarafa zarar verdikleri gibi kendilerine de zarar vermektedirler. Böyle durumlar kişiler büyüleri yaptırırken sakin olarak düşünmeli ve ona göre hareket etmelidirler. Büyü ciddi bir iştir ve her kişi yapamaz. Bu işin uzmanları tarafından yapılmaları gerekir. aksi taktirde ise, en çok zararı kişi kendisi görecektir mutlaka.

Dil ağız bağlama büyüsü iki yol ile yapılmaktadır. Biri dualar ile yapılan işlemdir diğeri ise kağıt üzerine çeşitli şekiller çizilerek yapılan işlemdir. Büyülerin günah olduğunu bilerek kişilerin öncelikle dua yolunu seçmelerini öneririz. ALLAH bize çok fazla ve çeşitli dualar göndermiştir, insanlar dua ederek te isteyebilirler, bu şekilde hem günaha girmemiş olurlar hem de yapmak istediklerini yapmış olurlar. Burada önemli olan kişinin YÜCE ALLAH tan istemesidir. Kişi bunları büyük bir inanç ile yaparsa büyü kadar etkili olacaktır. Duaların yetmediği yerde büyüler yapılmaktadır. Bu büyüler etkili büyülerdir bu yüzden çok dikkatli yapılmaları gerekir. bu büyü ve dualar ile bir çok çift çok iyi geçinmişlerdir. Bu maksat ile yapıldıklarında kötü niyetli büyüler arasından çıkmaktadır. Her şeyden önce niyet önemlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here