DİL BAĞLAMA DUALARI

0
230

Dil bağlama duası nı açıklamadan önce, bir insanın üzerinde büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusuna verilecek birçok yanıt vardır. Bazı durumlarda kişi kendisinde bir büyü olduğuna inanmamasının yanında yasadığı her şeyin bir hayat akışı olduğunu düşünür. Bu durum özellikle aşk ve bağlama büyülerinde olan bir durumdur. Yapılan bazı kara büyüler de çok etkilidir ve büyü yapılan kişi bunu fark edebilir. Yapılan bazı kötü büyülerde kişi her yönden etkilenir. önce psikolojik açıdan, ruhsal duygu patlamaları yaşarlar ve kişi umutsuzluğa kapılır ve hayat sevincini kaybeder. Büyü yapılan kişi her şeyden vazgeçer ve kendi köşesine çekilirler. Yine büyü yapılan insanlar da ani bayılmalar bile görülebilir. bunula birlikte kekemelik belirtileri de görülen durumlardandır. Kişi ruhsal bunalımın yanında fiziki sorunlarda yaşayabilirler. Büyülerin yapılış amaçları bu etki ve rahatsızlıklarla alakalıdır.

Dil ağız bağlamak için dualar büyüler vardır ve bu büyülerin başında ise, kaşık büyüsü sabun büyüsü yer almaktadır. Kara büyünün yapıldığı her insanın kısmeti de bağlanır. Yapılan büyüler yapılan kişiyi büyü bozulana dek sürer. Kötü büyülerde büyü yapılan kişiye cinler musallat olur ve o kişi ile uğraşır, sürekli büyü yapılan kişiyi rahatsız eder, rüyalarda rahatsız etmeye başladıktan sonra bu durum daha kötü boyutlara ulaşır. Dışarıda gördüğümüz çoğu sara hastalarının büyüden ve ya bir musallat yüzünden o hale geldiğini bilmekteyiz. Büyü bozulmadığı sürece kişi bununla yaşamaya mahkumdur.

Dil bağlama duaları birden fazladır, bu duaların başında ise elbette ayet el kürsi duası gelmektedir. Bu dua çok büyük ve önemli bir duadır ve yine birden fazla amaç için bu dua okunmaktadır. Dil bağlamak için de bu dua okunmaktadır. Dilinin bağlanmadı istenen kişi için yapılan bu dua da 7 farklı renkte olan ipler kullanılır ve bu iplerin hepsine 7 kere ayet el kürsi duası okunduktan sonra bir düğüm atılır ve bu işlem 7 kere yapılmalıdır. Bu saye de istediğimiz kişinin dilini bağlamış olursunuz. Bunları yaparken büyük bir inançla yapmakta fayda vardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here