DOMUZ YAĞI BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR

0
229

Halk arasında domuz büyüsü olarak bilinen bu büyü türü kara büyüler arasında yer alan ve aynı zamanda çok etkili büyülerden biridir. Bütün kara büyülerde olduğu gibi bu domuz yağı büyüsünde de cinlerden yardım alınır ve onların desteği ile yapılan bir büyüdür. Kara büyülerde yardım alınan cinler şeytani olduklarından ve aynı zamanda kötülüğe hizmet etmelerinden dolayı bu büyülerde severek ve isteyerek yardım ederler.

Her büyünün yapılışı ve kullanılan malzemeler farklılık gösterir. Domuz yağı büyüsünde de pis olan hayvanların yağlarından yani domuzun yağından ve bununla birlikte çeşitli bitkiler kullanılarak yapılmaktadır. Bu kullanılan yağ ve çeşitli bitkiler ile yapılırken cinlerde yardım etmektedirler. Büyü yapıldıktan sonra kısa zamanda etki gösterir. Domuz yağı büyüsü eşlerin ayrılması birbirilerinden soğuması iş hayatında düşüşlere sebep olmak için yapılır ve yapıldığında eşler bir araya geldiklerinde anlaşamaz ve sürekli kavga ederler ve küsmeler başlar ve sonu maalesef ayrılıkla bitmektedir. Yine iş hayatında iyi giden her şey tersine döner ve kişi iş hayatında sürekli başarısız olmaya başlar ve sonunda kişinin hayatı alt üst olur

Her büyünün yapılışı kadar bozuluşu da kolay değildir. Büyüler yapılırken cinlerden yardım alınarak yapıldığı için büyü yapılan kişiye cinler gönderilir. Kişi yapılan büyüyü dualar ve esmalar okuyarak bozabilir ancak büyü ile gönderilen cinlerden kurtulmak kolay olmayacaktır. Bu yüzden büyünün etkisi geçse dahi gelen cinlerden dolayı kişinin hayatı normale dönmeyecektir. Kişi öncelikle alanında uzman olan bir hoca ve ya medyum bularak o kişiden yardım alması gerekmektedir. Alanında uzman olan bi hoca ve ya medyum kişi öncelikle büyüye maruz kalmış kişiye iyi bakım yapar ve kişinin üzerinde ne var ne yok onları öğrenir. Bu işlemden sonra kişinin üzerinde bir büyü var ise bunun için büyü bozma işlemi yapacaktır. Büyü bozma işlemi bittikten sonra uzman kişi bir muska hazırlayarak ve bununla birlikte dua vererek büyü bozma işlemini bitirecektir ve kişinin hayatı normale dönmeye başlayacaktır. Önemli olan doğru kişiyi bulmaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here