DOMUZ YAĞI

0
242

Domuz yağı denilen madde çoğunlukla büyü yapımında kullanılan bir madde olmasının yanı sıra halk arasında domuz yağı büyüsü olarak yer almaktadır. Domuz yağı denilen büyü türü de kara büyüler arasında yer alan ve aynı zamanda çok etkili büyüler arasında yer almaktadır.

Domuz yağı eşlerin birbirlerinden soğuması, aralarının bozulması gibi birden fazla nedenler ile yapılabilmektedir. Domuz yağı kullanılarak yapılan bu büyü kara büyü arasında yer almasının yanı sıra kötülüklerle dolu bir büyü olarak yerini almıştır. Kara büyüler arasında yer alan bu büyü türü ile eşlerin arası bozulup ayrılabilirler. Yine kişinin hayatını alt üst etmek için yapılabilir, bu büyü yaptıranın hangi amaç ve hangi niyetler ile yaptırdığı önemlidir. Hayatınızda bir anda her şey ters gitmeye başlamış ise eşiniz ile aranız kötü ve hatta bir araya geldiğinizde sürekli kavga ve tartışma oluyor ise ve bu durum süreklilik kazanmış ise üzerinizde bir büyünün olması ihtimal dahilindedir. Domuz yağı büyüsünde domuz yağı çeşitli işlem ve dualamanın ardından yapılmaktadır. İşlemlerden geçen bu domuz yağı evin eşiklerine duvarlarına sürüldüğü gibi eşyalara da sürülebilmektedir. Evinizde sarı ve çıkarmakta zorlandığınız bir leke var ise bu durumda domuz yağından yapılmış bir büyüden şüphe duyabilirsiniz . tabiki her sarı leke büyü olacak diye bir şey söz konusu değildir. Böyle bir leke gördüğünüzde ilk olarak hayatınızı kontrol edebilirsiniz, hayatınızda bir düzensizlik oluşmuş ise işleriniz kötü gidiyor veolacak olan işleriniz bir sorun yüzünden olmuyorsa yine böyle bir büyüden şüphe edebilirsiniz.

Kendi üzerinizde bir büyü olduğunu hissediyor ve ya düşünüyor ise niz alanında uzman birinden yardım alarak kendinize bir bakım yaptırabilir, uzman birini bulduğunda ise güzel yapılan bir bakımın ardından kişi üzerinde her hangi bir şey varsa bu bakım ile ortaya çıkacaktır. Kişi üzerinde bir büyü varsa yardım aldığınız uzman gerekli olan her şeeyi yapacak ve sizi maruz kaldığınız bu büyüden kurtaracaktır. Önemli olan sizin dikkatli olmanız ve alanında uzman birini bulmaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here