DOMUZYAĞI İLE YAPILAN BÜYÜ NASIL BOZULUR

0
242

Birçok büyü çeşidi bulunmaktadır ve hepsi birbirinden değişik amaçlara hizmet etmek için vardır. Yapılan büyünün yapılış şekli ve etkileri elbette farklılık gösterir. Birçok büyü çeşidi olmasına rağmen bazı büyüler kendini diğer büyülerden farklı bir şekilde ayırır. Bu özel büyülerin çoğu kara büyüler sınıfındadır. Yapılış şekilleri farklı olduğu kadar etkileri de yine farklı olur. Bu büyüleri her hocanın ya da her medyumun yapabileceği büyüler değildir. Örneğin domuz yağı, sabun büyüsü, ölü toprağı ile yapılan bu büyüler çok kötü sonuçları olan büyülerdir ve bu büyüler papazların yaptığı büyülerdir. Papazların yapma nedenine gelirsek eğer, bu büyülerin dinimizce uygun olmadığı yöntem ve malzemelerle yapıldığından dolayı bu büyülere papaz büyüsü adı verilmiştir. Bu sebepten dolayı her hoca ve ya her medyum bu büyülerle uğraşmak istemez ve kişiler mecburen papazlardan yardım isterler.

Bu büyüler yapılırken sabun ,ölü toprağı , domuz yağı , yılan pulu gibi şeyler kullanılır. Bunlarla yapılan büyüler gerçek anlamda düşmanlara zarar vermek için yapılan şeytani büyülerdir. Bunlardan en çok yapılan büyü domuz yağı büyüsüdür ve bu büyüde gerçek domuz yağı kullanılır ve ayırmak için yapılan büyülerden olup Bu domuz yağı büyüyü yapacak kişi tarafından çeşitli işlemlerden geçerek bu domuz yağı ayırmak istenen çiftin kapısına yatağına ve ya kıyafetlerine sürülerek işlem tamamlanır. Bu büyü yapıldığında birbirini seven çiftler birbirlerini yılan gibi görmeye başlar ve birlikte konuşamaz hale gelerek ayrılırlar. çok tehlikeli bir büyüdür.

Domuz yağı ile yapılan büyünün bozulması elbette bir hoca ve ya medyum tarafından yapıldığı taktir bozulabilir ancak. Kişinin tek başına yapabileceği ve ya bozabileceği bir büyü türü değildir. Bu büyüye maruz kalmış kişiler bir hoca ve ya medyuma gitmeden önce kişi sirke ile yıkanabilir. Sirkenin büyülerin bozulması üzerinde etkili olduğu bilinmektedir. Domuz yağı ile yapılan büyünün bozulmasını sağlamasa bile en azından etkisini hafifletebilir, yine kişi kuran okuyarak ta bu etkiyi hafifletebilir. Kişi bunların dışında kendi başına yapabileceği başka bir şey yoktur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here