EL FALINDA İŞ VE ÇALIŞMA HAYATI İLE İLGİLİ NE LER GÖRÜLEBİLİR ?

0
217

Tarihten bu yana el falına olan inanç günümüze kadar varlığını sürdürmüştür. El falının tarihine bakacak olursak tam olarak çıkış yeri bilinmemekle birlikte Hindistan ve çingenelerden geldiği düşünülmektedir. Afrika Mezepotamya Mısır ve Yunanistan da el falına bakılmıştır. Orta çağda ise yine el falı kendini göstermiştir. Cadı avcıları diye bilinen bir birlik şühhelendikleri insanların ellerine bakarak şeytan ile anlaşma yapıp yapmadıklarına karar veriyorlardı. Kişinin elinde siyah leke var ise bu şeytan ile anlaşma yapmış demek oluyor ve ölüm ile cezalandırılıyorlardı. Bu dönemden sonra el falı gözden düşmüştür, ta ki rönenans dönemine kadar … bu dönemden sonra el falı kültürlere yerleştirilmeye çalışılmıştır.

El falına bakılırken eldeki çizgiler çok önemlidir. Falı bakan kişi bu çizgilere göre yorum yapmak durumundadır. Her insanın elindeki çizgiler farklıdır ve bu kişiye özeldir, tıpkı parmak izi gibi benzersizdir. Kişinin elindeki çizgiler hayatı ve karakteri hakkında kişilere bilgi verir. Avuç içindeki çizgilerin her birinin farklı bir anlamı vardır. Bu falda kişinin aynı zamanda hedefleri ve kaderi ile ilgili ipuçları da elde edilebilir.

Her insan geleceğini merak eder, bunun için falcılara olan düşkünlük çok fazladır. Avuç içindeki çizgiler öncelikle yaşam çizgisi ile başlar ve bunu takip eden çizgi ise akıl çizgisi ve son olarak kalp çizgisi vardır. Fala bakan kişi bu çizgilere bakarak kişi hakkında bir çok bilgiye ulaşabilir. Bu çizgiler ile kişinin nasıl bir karaktere sahip olduğunu hayatta nelere önem verdiği, akıl mı yoksa kalp ile mi hareket ettiği, aşk hayatı hakkında bilgiler elde edilebilir. Yine el falı sayesinde kişinin iş ve çalışma hayatıyla ilgili bilgilere de ulaşılabilir. Kişinin kaderi ve olacaklar hakkında da bilgilere ulaşılabilir.

El falı sadece eldeki çizgiler ile değil kişinin elinin yapısı parmak uzunlukları tırnakları gibi birçok özelliklere bakılarak ta kişi hakkında bilgiler verilebilir. El falı çok detaylı bir fal türü olduğundan bakmak ve bunları yorumlamak hiç kolay değildir. Bu yüzden el falına bakan kişilere gidilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here