EL FALINDA İŞARET PARMAĞI NASIL YORUMLANIR ?

0
190

El falında dikkat edilmesi gereken birçok önemli nokta vardır. Avuç içimizde bulunan çizgilerin hepsinin bir anlamı vardır, sadece avuç içimizdeki çizgiler değil elbette el falına bakım yapılırken , elimizin şekli elimizin ince ve ya kalın oluşu ve bununla birlikte parmaklarımız elbette. Parmaklarımızın uzunluğu kısalığı ,parmakların birbirine oranları ve daha bir çok unsur vardır, el falına bakan kişi bunların hepsini yorumlayarak kişi hakkında bilgiler elde edip fal baktıran kişiye söyler. Avuç içimizdeki çizgiler kalp çizgisi hayat çizgisi ve kader çizgisi olarak belirgin üç çizgi vardır. Bunlara bakılarak kişinin karakteri, hayatında nelerin önemli olduğu ,iş ve çalışma hayatı aşk hayatı hakkında bilgiler edinilir. Bunların yanı sıra kişinin amaçları hedefleri ve kaderi hakkında da bilgi sahibi olmak mümkündür.

El falına bakılırken avuç içimizde tepecikler bulunur. Bu tepeciklerin de yine anlamları bulunmaktadır. Bunların en belirgin olanları ise Venüs Merkür tepecikleridir. Yine bu tepecikler de kişi hakkında bilgi edinmemize olanak sağlar. Daha önce belirttiğimiz gibi parmakların da önemli bir yeri vardır el falına bakılırken , parmakların uzunlukları parmak sıraları ve birbirlerine göre orantıları önemlidir. El falı dediğimiz bu fal bakım türünde sol el den yardım alınır. Sol elin avuç içine bakılır. Parmaklara bakacak olursak eğer, parmakların en uzunu olan orta parmak kaderi simgeler. Bu en uzun parmağa bakılarak kişinin kaderi hakkında bilgiler elde edilir, kaderi hakkında bilgi edinmek istiyorsa kişi ,el falına bakan bir kişi bu en uzun olan parmağa bakarak yorum yapacaktır. Gelelim işaret parmağına, işaret parmağı maddiyatı simgeler. Kişinin bu parmağı yüzük parmağına göre uzunsa bu kişi hayatında maddiyata ve paraya fazla değer verdiğini gösterir. Hayatında para sevgiden önce gelir, kişinin hayatında maddiyat fazlaca önemli olur, paraya bu denli düşkün olan kişiler duygularıyla hareket etmek yerine mantığını kullanır ve en kısa yoldan nasıl para kazanılır onun peşinde olur.

El falında parmaklar önemli yer tutar. El falında her çizgi her tepecik ve her parmak önemlidir. Fala bakan kişi bunları bir bütün olarak ele alır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here