EL FALINDA SAĞLIKLA İLGİLİ NELER GÖRÜLEBİLİR ?

0
267

El falı dediğimiz bu fal türü çok yaygın bir fal türüdür. El çizgilerine bakarak yorumlar yapılır, her çizginin bir anlamı vardır ve her çizgi kişiye göre değişiklik gösterir. Parmak izi gibi kişinin elindeki çizgilerde her insanda farklı olduğu için benzersizdir. Bu fal türünü öğrenerek ve eğitimini alarak kişiler bu fala bakabilir. Her çizginin bir anlamı vardır çizgiler dışında kişinin hangi elini kullandığı parmak uzunlukları gibi şeylere dikkat edilerek kişi hakkında bilgilere ulaşılabilir.

Kişinin avuç içindeki çizgiler anlam ifade etmektedir. Belirgin üç çizgi vardır, birincisi aşk çizgisi, ikincisi baş çizgisi ve sonuncu çizgi ise yaşam çizgisidir. Hepsinin birer anlamı vardır, bunlara bakılarak kişi hakkında yorum yapılabilir hayatı hakkında bilgi sahibi olabilir. Kişinin sağlığı hayat felsefesi düşünce yapısı hayat uzunluğu hakkında da yorum yapılabilir. Yine parmak uzunlukları kişi hakkında bilgi verecektir. Örnek verecek olursak eğer, kişinin işaret parmağı elinin ikinci uzun parmağı ise bu kişinin paraya ve maddi olan her şeye önem verdiğini gösterir. Yüzük parmağı ikinci uzun parmak ise bu kişinin sevgi ve aşk dolu bir olduğunu ifade etmektedir. Elimizin ortasında en belirgin uzun çizgi hayat çizgisidir ve sağlıkla ilgili bilgilere bu çizgiden ulaşılabilir. Yanındaki çizgilerden ise yine sağlıkla ilgili bilgilere ulaşılabilir.

Kişiler el falı baktırmak istediğinde sıradan bir falcıya gitmeleri hata olacaktır. Bu alanda uzman olan kişilere gidildiğinde kişi en doğru bilgilere ulaşmış olur. Eldeki çizgiler her insanda farklı olduğu için bu falda herkese özel olarak bakılır. Her insanın çizgileri farklı olduğundan dolayı bunları yorumlamak zor olacaktır, bu yüzden bu alanda uzman olan birinden yardım almak en doğrusu olacaktır. El falı bakılması kolay gibi görünse de oldukça zordur ,her insanın bakabilmesi mümkün değildir, kişilerin bunun için eğitim alması tek başına yeterli değildir, hisler gerekir ki bunlar yorumlanabilsin. Sıradan insanların yapabileceği ve ya bakabileceği bir fal türü değildir. Bu yüzden bir uzmandan yararlanmak en doğrusu olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here