ELDEKİ ÇİZGİLERİN ANLAMI NEDİR ?

0
282

Her insanın elindeki çizgiler ve tepecikler farklıdır. herkesin kendisine özel parmak izleri mevcuttur. Elimizde bir takım çizgiler bulunur ve bir çoğumuz anlamını bilmiyoruz. Halbuki hepsinin birer anlamı ifade ettikleri farklı anlamları vardır. Elimizin içindeki bu çizgiler tıpkı parmak izlerimiz gibi benzersiz olup her insanın el çizgileri birbirinden farklıdır.

Elimizdeki çizgiler kalp çizgisi baş çizgisi yaşam çizgisi gibi birbirinden farklı çizgiler vardır ve hepsinin bir anlamı vardır. Kalp çizgisi dediğimiz çizgi, kişilerin duygusal hayatlarını anlatır. Kişinin bu çizgisi karmaşık ise hayatında duygusal problemler yaşadığı fırtınalı bir iç dünyası olduğunu gösterir. Eğer bu çizgi düz ise düzgün ve tek düze bir iç dünyası olduğunu anlatır. Bu kişi istikrarlı davranır her daim. Bir diğer çizgi ise, baş çizgisidir. Bu çizgi kişilerin zihnini ve aklını ifade eder, kişiler mantığı ile mi yoksa sezgileri ile hareket eder onu gösterir, kişinin elindeki bu çizgi belirgin ve derin ise kişinin zihin kapasitesinin yüksek olduğunu gösterir. Bu çizgi kalp çizgisi ile paralel olarak ilerliyorsa bu kişi mantığı ile hareket etmektedir. Yine bu çizgi aşağıya al ayasına doğru eğimli olarak gidiyorsa bu kişinin sezgileri yüksektir ve hayatında sezgileri hareket ederler. Bir diğer çizgi de yaşam çizgisidir, bu çizgi baş parmağınıza yakın başlıyorsa enerjidir düşük ve azdır. Bu çizgi eğri bir biçimde görünüyorsa kişinin iyimser ve enerjik olduğunu ifade eder. Bu çizginin etrafında eğri çizgiler varsa coşkulu ve güçlü biri olduğunuzu gösterir. Bu çizgi düzgün ve avuç ortasında kalıyorsa sizin çekingen biri olduğunuzun göstergesidir. Yine bu çizgi deri ve uzun ise uzun ve sağlıklı bir hayat süreceğinize işarettir.

Elimizin içindeki bu çizgiler bize kişiliğimiz ve hayatımız hakkında bilgi vermektedir. Bu çizgilerin anlamı olduğu kadar hangi elimizi kullandığımızda ve yine bizlere bilgi verir niteliktedir. Aslında kişiyi ve hayatını anlatan çok şey var bedenimizde sadece biz bunları göremiyoruz ve algılayamıyoruz. Kişinin avuç içindekileri çizgilere bakarak kişi ve o kişinin hayatı hakkında bir takım bilgiler edinmemiz mümkündür .

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here