ELDEKİ ÇİZGİLERİN ANLAMI NEDİR ?

0
315

Her insanın elindeki çizgiler farklıdır ve herkesin kendisine özel parmak izleri vardır. Elimizde bir takım çizgiler bulunmaktadır ve bir çoğumuz anlamını bilmiyoruz. Halbuki hepsinin birer anlamı ifade ettikleri şeyler vardır. Elimizin içindeki çizgiler tıpkı parmak izlerimiz gibi benzersiz olup her insanın el çizgileri farklıdır.

Elimizdeki çizgiler kalp çizgisi baş çizgisi yaşam çizgisi gibi çizgiler vardır ve hepsinin bir anlamı vardır. Kalp çizgisi dediğimiz çizgiler, kişilerin duygusal hayatlarını anlatır. Kişinin bu çizgisi karmaşık ise hayatında duygusal problemler yaşadığı fırtınalı bir iç alemi olduğunu gösterir. Eğer bu çizgi düz ise düzgün tek düze bir iç alemi olduğunu anlatır. Bu kişi istikrarlı davranır her zaman. Bir diğer çizgi ise, baş çizgisidir. Bu çizgi kişilerin zihnini ifade eder, kişiler mantığı ile mi yoksa sezgileri ile hareket eder onu gösterir, kişinin elindeki bu çizgi belirgin ve derin ise kişinin zihin kapasitesinin yüksek olduğunu gösterir. Bu çizgi kalp çizgisi ile paralel olarak ilerliyorsa bu kişi mantığı ile hareket etmektedir. Eğer bu çizgi aşağıya al ayasına doğru eğimli olarak gidiyorsa bu kişinin sezgileri yüksektir ve hayatında sezgileri hareket ederler. Bir diğer çizgi ise yaşam çizgisidir, bu çizgi baş parmağınıza yakın başlıyor ise enerjidir düşük ve azdır. Bu çizgi eğri olarak görünüyorsa kişinin iyimser ve enerjik olduğunu ifade eder. Bu çizginin etrafında eğri çizgiler varsa coşkulu ve güçlü biri olduğunuzu gösterir. Bu çizgi düzgün ve avuç ortasında kalıyorsa sizin çekingen biri olduğunuzun göstergesidir. Yine bu çizgi deri ve uzun ise uzun ve sağlıklı bir hayat süreceğinizi gösterir.

Elimizin içindeki bu çizgiler bize kişiliğimiz ve hayatımız hakkında bilgi vermektedir. Bu çizgilerin anlamı olduğu kadar hangi elimizi kullandığımızda yine bizlere bilgi verir niteliktedir. Aslında kişiyi ve hayatını anlatan çok şey var bedenimizde sadece biz bunları göremiyoruz ve ya algılayamıyoruz. Kişinin avuç içindekileri çizgilere bakarak kişi ve o kişinin hayatı hakkında bir takım bilgiler edinmemiz mümkündür .

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here