En kolay aşk büyüsü nasıl yapılır

0
285

İnsanlar çeşitli nedenlerle büyülere başvurdukları bilinmektedir. Kendilerinin çözüm bulamadıkları sorunlarda çözümü büyülerde aramayı tercih ederler. En yaygın olarak aşk büyüleri kullanılır. Aşk büyüleri bu konuda uzman olan kişiler tarafından yapıldığında başarı sonuç elde etmek yüksek ihtimaldir. İnsanlar, kendi başlarına bu tür işleri denememeleri gerektiklerini bilmelidirler. Aşk büyüleri içinde oldukça etkili olduğu bilinen büyüler mevcuttur. En kolay şekilde yapılabilen bazı aşk büyüleri şu şekildedir;

 

Sevgiliyi etkilemek için yapılan büyü

Büyü için bir tabak alınmalı ve içine bir mum ışığı altında Zambak kökü, talk pudrası ve sandal ağacı konulmalıdır. Bu malzemeler onar gram şeklinde hazırlanmalıdır. Devamında bu malzemeler parmak uçlarıyla karıştırılır. Karıştırılan malzemeler beyaz bir zarfa dökülür. Sonrasında ise mum üflenerek söndürülmelidir. Son olarak karışımın bir kısmı büyü yapılan kişinin cebine gizlice bırakılmalıdır. Bu sayede sevdiğiniz kişi size aşkla bağlanacak ve sizin olacaktır.

 

Baştan çıkarma iksiri

Ay ışığı olan bir ortama bir bardak su bırakılır. Bardağın içine toz haline getirilmiş hindistan cevizi, rezene tohumu, rendelenmiş olan zencefil ve kurutulmuş kekik konulur. Karışım bir gece ay ışğı altında kalır. Sonrasında karışım bir cam şişeye konulue. Son olarak karışım sevilen kişinin elbisesine sürülmeli veya dökülmelidir. Bu karışımın birazı ile bile sevdiğiniz kişiyi baştan çıkarmanız mümkün olacaktır.

 

Yeni biriyle tanışmak yeni bir aşka başlamak için

Öncelikle İki adet pembe mum alınır ve mumlar birbirine 30 cm uzaklıkta olan şamdanlara yerleştirilir. Mumlardan biri sizin için diğeri ise sevdiğiniz kişi için kullanılır. Şamdanların bir ip kullanılarak birbirine bağlanması gerekmektedir. Bir gün sonra bu bağ çözülmeli ve birbirine daha yakın olacak şekilde tekrar bağlanmalıdır bağ. Bağlandıktan sonar mumlar söndürülmeli ve bu işlem 7 gün boyunca tekrarlanmalıdır. Mumlar birbirine değecek şekilde ayarlanmalıdır. Yedinci günün sonuda da mumların söndürülmesi gerekir. Mumlar söndürüldükten sonra son olarak şamdanlar çözülür ve bağlamada kullanılan ip kişisel eşyalarla birlikte saklanır.

Aşk büyüleri genel olarak aşk konusunda çaresiz kalmış insanların başvurmuş oldukları bir yöntem olarak göze çarpmaktadır. Bu konularda uzman olmayan kişilerin çeşitli zararlar görmemeleri ve sorunlarla karşılaşamamaları için kendi başlarına uğraşmamaları gerektiğini bilmeleri gerekmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here