EŞLERİN ARASINI DÜZELTMEK İÇİN DUA

0
300

Eşlerin arasını düzeltmek için elbette dualar vardır, eşlerin arasını düzeltmek için edilen dualar rast gele okunan dualar değildir tabiki. Bu duayı eşlerin arasının açık olduğu durumlarda ve bunu yanı sıra eşlerinin dışarı hayatı olan kişiler bu duayı okuyabilirler. Bazen eşlerin arası o kadar açılır ki eşler bir arada kalamaz hale gelirler ve bu yüzden her zaman kavga tartışma ortamları oluşur. Eşler bazen de bir yapılan bir büyüye maruz kalırlar. Yapılan bazı büyüler ile birbirini seven eşlerin arasını açmak isteyenler olur, eşlerin bu gibi durumlarda dikkatli olmaları gerekir, eşlerin arasının açılması için yapılan büyülerin başında ise domuz yağı büyüsü, kaşık büyüsü ilk sıralarda yer alırlar. Yapılan bu büyüler ile eşlerin arası açılır ve kişiler bir arada duramaz sürekli kavga ederler ve sonunda maalesef ayrılırlar ve olan yine çocuklara olur her zaman ki gibi.

Eşlerin bu duayı okumadan önce ilk yapması gereken eşlerin üzerinde her hangi bir büyünün olup olmadığını öğrenmektir. Kişiler önce uzman birinden yardım ve aynı zamanda destek alarak bakım yaptırmaları gerekir, iyi yapılan bir bakımın ardından eşlerin üzerinde yapılan bir büyü var ise, öncelikle eşlerin bu büyüden kurtulması gerekir, aksi takdirde yani büyü çözülmeden edilen dualar eşleri daha kötü hale getirebilir, olumlu sonuç yerine olumsuz sonuç alınacaktır. Herkesin bildiği gibi yapılan büyülerde cinler gönderilir ve büyünün ne amaçla yapıldığı önemlidir ve cinler yapılan büyünün amacına hizmet etmek için gönderilirler ve kişileri bu yönde etkilerler.

Kişiler büyüden kurtulduktan sonra dualar edebilirler, bu duaları okurken kişi öncelikle 2 rekat namaz kılması gerekir. ardından dua edecek ve son olarak fatiha ve ihlas sureleri okuyarak dileğini söyleyecektir. Yine bu duaların belirli zamanları ve aynı zamanda günleri ve yine sayıları vardır. Bu duaların yanında okunacak olan esmalarda vardır. Kişiler bu duayı okurken dikkat ederek okumasında fayda var. Kurallarına göre okunan bu dualar ile eşlerin arası düzeltilebilir ve eşler yeniden mutlu olabilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here