EVDE BÜYÜ NASIL BOZULUR

0
272

Çok eski tarihlerden bu yana insanların her daim büyü işleriyle uğraştığı bilinmektedir. Büyü yapmak zor bir iş olduğundan her insanın yapabileceği bir iş te değildir. Her işin bir ustası bir uzmanı olduğu gibi büyü ile uğraşan kişilerinde uzmanı vardır ve büyüleri ancak bu kişiler yapabilir. Büyüyü yapan kişiler ise tek başlarına yapmazlar, enerjiden oluşan bedensiz varlıklar ile dostluk kurarlar ve onların yardımları ile bu işleri yaparlar. Büyüler ise iyi niyetle ve ya kötü niyetle yapılabilirler. İyi niyetlerle yapılan büyülerin kimseye bir zarı olmadığı gibi faydası bulunmaktadır. Kötü niyetli büyüler ise tamamen zarar vermek amaçlı yapılırlar ve bu yüzden kara büyü olarak adlandırılır.

Günümüzde yapılmakta olan kara büyüler hala vardır. Birçok çeşidi olmasına karşın amaçları aynıdır, amaç yalnızca zarar vermektir. Yapılan kişiye zarar verir ve hatta ölüme dahi sürükleyebilir yapılan büyü. Bunlardan en etkili büyü olan domuz yağı büyüsüdür. Bu büyü kötü amaçlara hizmet eder. Bu büyüde kokulu pis hayvanlar kullanılır. Bu yüzden domuzun yağı en iyi tercihtir her zaman. Bu büyü eşleri ayırmak, kişinin kısmetini kapatmak, karı koca arasındaki cinselliği yok etmek amacı ile yapılan bir büyüdür. Bu büyü yapılırken her zaman ki cinlerden yardım alınır, bu varlıklar şeytani olduğu için bu işi severek ve isteyerek yaparlar. Bu büyünün yapıldığı kişiler aniden ortada bi şey yokken birbirlerinden soğuyup uzaklaşırlar ve bununla birlikte kısmetleri kapanır, her iş ters gider ve hane de kavgalar başlar. Kişiler aslında birbirlerini severler ve isterler fakat böyle bir büyü karşısında savaşamazlar, çünkü bu büyü çok etkili ve çabuk etkisi gösteren büyülerin başında gelirler.

Kişi kendisine ve ya yaşadığı evine böyle bir büyü yapıldığını bir şekilde anlayabilir. Kişi evinin bir kösesinde domuz yağı bulabilir. Bunu temizlemesi neredeyse imkansızdır, kişi buradan bir şekilde anlayabilir kendisine bi şey yapıldığını. Böyle bir durumda bulan kişi alanında uzman olan bir hocadan yardım istemelidir. Hoca bir bakım yaparak ne olduğunu öğrenebilir ve nelerin yapılacağına karar verebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here