EVİMDE DOMUZ YAĞI BULDUM BANA BÜYÜ YAPILMIŞ OLABİLİR Mİ ?

0
219

Tarihten bu yana insanlar her zaman büyü işleriyle uğraştığı bilinmektedir. Büyü yapmak kolay olmadığı gibi her insanın yapabileceği bir iş te değildir. Her işin bir uzmanı olduğu gibi büyü ile uğraşan kişilerinde uzmanı vardır ve büyüleri ancak bu kişiler yapabilir. Büyüyü yapan kişiler ise tek başlarına yapmazlar, enerjiden oluşan bedensiz varlıklar ile dostluk kurarlar ve onların yardımları ile bu işleri yaparlar. Büyüler ise iyi niyetle ve ya kötü niyetle yapılabilirler. İyi niyetlerle yapılan büyülerin kimseye bir zarı olmadığı gibi faydası bulunmaktadır. Kötü niyetli büyüler ise tamamen zarar vermek amaçlı yapılırlar ve bu yüzden kara büyü olarak adlandırılırlar.

Günümüzde hala yapılmakta olan kara büyüler mecvuttur. Bir çok çeşidi olmasına rağmen amaçları aynıdır, amaç sadece zarar vermektir. Yapılan kişiye zarar verir ve hatta ölüme dahi sürükleyebilir. Bunlardan en etkili büyü olan domuz yağı büyüsüdür. Bu büyü kötü amaçlara hizmet etmektedir. Bu büyüde kokulu pis hayvanlar kullanılır. Bu yüzden domuzun yağı en iyi tercihtir. Bu büyü eşleri ayırmak, kısmeti kapatmak ,karı koca arasındaki cinselliği yok etmek amacı ile yapılır. Bu büyü yapılırken cinlerden yardım alınır, bu varlıklar şeytani olduğu için bu işi severek ve isteyerek yaparlar. Bu büyünün yapıldığı kişiler aniden ortada bi şey yokken birbirlerinden soğuyup uzaklaşırlar ve aynı zamanda kısmetleri kapanır ,her iş ters gider ve hane de kavgalar başlar. Kişiler aslında birbirlerini severler ve isterler fakat böyle bir büyü karşısında savaşamazlar, çünkü bu büyü çok etkili ve çabuk etkisi gösteren büyülerin başında gelirler.

Kişi kendisine ve ya hanesine böyle bir büyü yapıldığını anlayabilir. Kişi evinin bir kösesinde domuz yağı bulabilir. Bunu temizlemesi neredeyse imkansızdır, kişi buradan anlayabilir kendisine bi şey yapıldığını. Böyle bir durumda bulan kişi alanında uzman bir hocadan yardım istemelidir. Hoca bir bakım yaparak ne olduğunu öğrenebilir ve nelerin yapılacağına karar verebilir. Böylelikle kişi bu büyüden kurtulmuş olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here