EVİMDE DOMUZ YAĞI BULDUM BANA BÜYÜ YAPILMIŞ OLABİLİR Mİ ?

0
241

Tarihten günümüze insanlar her zaman büyü işleriyle uğraştığı bilinmektedir. Büyü yapmak kolay olmadığı gibi her hocanın ve ya medyumun yapabileceği bir iş te değildir. Her işin bir uzmanı olduğu gibi büyü ile uğraşan kişilerinde uzmanı vardır ve büyüleri ancak bu kişiler yapabilir. Büyüyü yapan kişiler ise tek başlarına yapmazlar elbette, enerjiden oluşan cin dediğimiz bedensiz varlıklar ile dostluk kurarlar ve onların yardımları ile bu işleri yaparlar. Büyüler ise iyi niyetle ve ya kötü niyetle yapılabilirler. İyi niyetlerle yapılan büyülerin kimseye bir zarı olmadığı gibi faydası bulunmaktadır. Kötü niyetli büyüler ise tamamen zarar verme amaçlı yapılırlar ve bu yüzden kara büyü olarak adlandırılırlar.

Günümüzde hala yapılmakta olan kara büyüler vardır. Birçok çeşidi olmasına rağmen amaçları aynıdır, amaç sadece zarar vermektir. Yapılan kişiye zarar verir ve hatta ölüme dahi sürükleyebilir. Bunlardan en etkili büyü olan domuz yağı büyüsüdür. Bu kara büyü kötü amaçlara hizmet etmektedir. Bu büyüde kokulu pis hayvanlar kullanılır. Bu yüzden domuzun yağı en iyi tercihtir. Bu büyü eşleri ayırmak, kısmeti kapatmak ,karı koca arasındaki cinselliği yok etmek amacı ile yapılır. Bu büyü yapılırken cinlerden yardım istenir, bu varlıklar şeytani olduğu için bu işi severek ve isteyerek yaparlar. Bu büyünün yapıldığı kişiler aniden ortada hiçbir şey yokken birbirlerinden soğuyup uzaklaşırlar ve aynı zamanda kısmetleri kapanır ,her işleri ters gider ve hane de kavgalar başlar. Kişiler aslında birbirlerini severler ve isterler ancak böyle bir büyü karşısında savaşmaları mümkün değildir, çünkü bu büyü çok etkili ve çabuk etkisi gösteren büyülerin başında gelirler.

Kişi kendisine ya da hanesine böyle bir büyü yapıldığını anlayıp fark edebilir. Kişi evinin bir kösesinde domuz yağı bulabilir. Bunu temizlemesi neredeyse imkansızdır, kişi buradan anlayabilir kendisine bi büyü yapıldığını. Böyle bir durumda bulan kişi alanında uzman bir hocadan yardım istemelidir. Hoca bir bakım yaparak ne olduğunu öğrenebilir ve nelerin yapılacağına karar verebilir. Böylelikle kişi bu büyüden kurtulmuş olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here