EVLİLİK BÜYÜSÜ NEDİR ?

0
203

Büyü çeşitleri oldukça fazladır. Kötü niyetli yapılan büyüler kara büyü olarak isimlendirilirken iyi niyetlerle yapılan büyüler kara büyüler arasından çıkmaktadır. İnsanları büyü yapmaya iten sebeplerin başında, kişi bir şeyi çok fazla istemesidir ve bunu elde için başvurduğu bir yoldur. Bazıları ise sadece intikam almak ve birine acı çektirmek yaptırmak isterler. İşte bu niyetlerle yapıldığında o büyü kara büyü olarak yerini alır. İyi niyetli büyüler ise hiç kimseye zarar vermez, zararsız büyülerdir.

İyi niyetlerle yapılan büyülerin başında evlilik büyüsü yer alır. Evlilik büyüsü kendi içinde kollara ayrılmaktadır. Bir çok niyetle bu büyüye başvurulabilir kişiler, evde kalan evlenememiş kişiler en çok bu büyüyü yaptırmak isterler. Ev kalmış evlenememiş ve evlenmek isteyen kişiler bir hocadan yardım alarak kısmetinin açılması için dua yazdırır ve onu üzerinde taşır dualanmış suyu içerler ve Allah ın izni ile kısmetleri açılır. Evli olup ayrılmış ve ya nişanlı olmuş fakat ayrılmış kişiler de bu büyüyü yaptırmak isteyebilirler. Kişi eşi ve ya nişanlısıyla barışmak istiyor ise alanında uzman iyi bir hoca nın yardımı ile bu büyüyü yaptırabilir. Bu büyü incir büyüsü olarak ta bilinmektedir. Bu büyü sayesinde ayrılmış bir çok eş tekrar birleşmişlerdir. Bazıları ise kocayı bağlama büyüsü yaptırır, kocasının dışarıda gözü olmasın diye evine bağlansın diye bu büyüyü yaptırmak isteyenler vardır. Bu büyü sayesinde bir çok eve bağlanmıştır ve gözü eşinden başkasını görmemiştir.

Eşleri ve ya sevenleri kavuşturma büyüleri arasında kaşık büyüsü de yer almaktadır. Kaşıkların yönleri birbilerine bakacak şekilde birleştirilip bağlandığında sevenlerde birbirlerine bağlanmış olacaktır. Tabi ki sadece kaşıkları birbirine bağlamak bu büyü için yeterli olmayacaktır. Her büyü de olduğu gibi bu büyüde de dualar gereklidir, bu işlemler tamamlandığında ise sevenler birbirlerine bağlanmış olacaktır. Bu iyi niyetli büyüler sayesinde bir çok yuva ayrılmanın eşiğinden dönmüştür. Bu büyüler iyi niyetli olduğundan ve kimseye zarar vermediğinden günah sayılmamıştır. Evlilik büyüleri doğru yapıldığında kişilere fayda sağlayan büyülerdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here