EVLİLİK BÜYÜSÜ NEDİR ?

0
239

Büyü çeşitleri oldukça fazla ve birbirinden değişiktir. Kötü niyet ile yapılan büyüler kara büyü olarak isimlendirilirken iyi niyetlerle yapılan büyüler kara büyüler arasından çıkmaktadır. İnsanları büyü yapmaya iten sebeplerin en başında, kişi bir şeyi çok fazla istemesidir ve bunu elde için başvurduğu bir yöntemdir. Bazıları ise sadece intikam almak ve birine acı çektirmek yaptırmak isterler. İşte bu niyetlerle yapıldığında o büyü kara büyü olarak yerini alır. İyi niyetli büyüler ise hiç kimseye zarar vermez, zararsız büyülerdir.

İyi niyetlerle yapılan büyülerin başında evlilik büyüsü gelir. Evlilik büyüsü kendi içinde kollara ayrılmıştır. Birçok niyetle bu büyüye başvurulabilir kişiler, evde kalan ve evlenememiş kişiler en çok bu büyüyü yaptırmak isterler. Ev kalmış evlenememiş ve evlenmek isteyen kişiler bir hocadan yardım alarak kısmetinin açılması için dua yazdırır ve onu üzerinde taşır dualanmış suyu içer ve Allah ın izni ile kısmetleri açılır. Evli olup ayrılmış ve ya nişanlı olmuş fakat ayrılmış kişiler de bu büyüyü yaptırmak isteyebilirler. Kişi eşi ya da nişanlısıyla barışmak istiyor ise alanında başarılı iyi bir hoca nın yardımı ile bu büyüyü yaptırabilir. Bu büyü incir büyüsü olarak ta bilinmektedir. Bu büyü sayesinde ayrılmış birçok eş tekrar barışmışlardır. Bazıları ise kocayı bağlama büyüsü yaptırır, kocasının dışarıda gözü olmasın diye evine bağlansın diye bu büyüyü yaptırmak isteyenler çok fazladır. Bu büyü ile bir çok eş eve bağlanmıştır ve gözü eşinden başkasını görmemiştir.

Eşleri ya da sevenleri kavuşturma büyüleri arasında kaşık büyüsü de yer almaktadır. Kaşıkların yönleri birbirlerine bakacak şekilde birleştirilip bağlandığında sevenlerde birbirlerine bağlanmış olur. Tabi ki sadece kaşıkları birbirine bağlamak bu büyü için yeterli değildir. Her büyü de olduğu gibi bu büyüde de dualar gereklidir, bu işlemler bittiğinde ise sevenler birbirlerine bağlanmış olur. Bu iyi niyetli büyüler sayesinde birçok yuva ayrılmanın eşiğinden dönmüştür. Bu büyüler iyi niyetli olduğundan ve kimseye zarar vermediğinden dolayı günah sayılmamıştır. Evlilik büyüleri doğru yapıldığında kişilere fayda sağlayan büyülerdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here