GERÇEK BÜYÜLER

0
251

Büyü kişilerin daha doğrusu insanların doğaüstü güçler tarafından etki altına alınması olarak tanımlanmaktadır. Büyülerin tarihi çok eski zamanlara kadar dayanmaktadır. İstediklerini elde etmek isteyen insanların bu dünyadan olmayan varlıklar yani bedensiz ruhani varlıklar dediğimiz cinler ile ve yine onlardan aldıkları bilgiler ile istedikleri şeyleri büyü tılsım gibi doğaüstü güçler kullanarak elde etmişlerdir. Büyüler kişilerin iradelerini ellerinden alındığında büyü yapılan insanların normal olmayan yeni bir hayata adım atmasına sebep olmuştur.

Büyüler tarih boyunca çeşitli amaçlar ile yapılmış ve yapılmaktadır. Birçok büyü çeşidi olsa bile ak büyü ve kara büyü olarak 2 ye ayrılır. Ak büyüler iyiliğe hizmet ederken kara büyü kötülüğe hizmet etmiştir her zaman. Kara büyü ile uğraşan kişiler yapılan büyüden bir şekilde kendileri de elbette etkilenirler. Bunun nedeni, yapılan kara büyüler şeytanidir ve kötülükleri bünyesinde taşırlar aynı zamanda. Kara büyüleri yapan insanlar şeytan ile iş birliği içinde olurlar. Bu yapılan büyüler çok güçlü ve etkili büyüler olmakla birlikte kişinin ölümüne sebep olabilmektedir.

İyi büyüler sevenleri kavuşturmak ve hayırlara vesile olmak için yapılan büyülerdir, birbirini seven insanların kavuşmaları adına yapılan bu büyüler ak büyü çeşidine en güzel örnek teşkil etmektedir. Kara büyülerin çeşidi ise çok daha fazladır malesef. Ayırmak ve zarar vermek için yapılır, kişinin hayatını elinden almak ve bunun yanı sıra öldürmek için yapılırlar. Kara büyünün yapıldığı kişi rahat bir hayat süremez, manevi dünyasında problem yaşayarak alt üst olur ve geçen zaman içinde sağlığını da etkilemeye başlar ve yataklara düşmesine neden olur. Birbirini seven insanları ayırmak için yapılan büyülerde kişiler her ne kadar birbirlerini sevseler de birlikte aynı ortamda bulunamadıkları gibi birbirlerini domuz ve ya yılan gibi görmeye başlayarak ayrılırlar. Bu büyüler domuz yağı yılan pulu gibi büyüler ile hayata geçirilir. Yine kara büyüler düşmanlarını alt etmek için yapılan büyülerdir. Büyü yapılan kişinin hayatı tamamen tersine döner, ne yaparsa yapsın her şey kötüye gider.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here