GERÇEK CİN ÇARPMASI

0
255

Gerçek cin çarpması insanlarda değişik etkiler yaratır ancak bunun öncesin de cin nedir nasıl bir varlıktır ve biz insanları nasıl etkilerler gibi soruların cevaplarını vermek elbette daha doğru olacaktır. . Cin anlam olarak gizli olan ve görünmeyen varlık anlamına gelir. Cinler büyü ve bakım yapılırken yardım alınan bedensiz ve ruhani varlıklardır. Cinler insanlara genellikle büyü yolu ile gelir ve bununla birlikte musallat olurlar. Yine cinler büyü yolu ile gelmiyor ise biz insanlar onlara mutlaka zarar vermiş olmalıyız bilmeden ve ya istemeden, bu şekilde de musallat durumları yaşanır. Yine bununla birlikte kişi cinler ile iletişim kurmak istemişse kişi iletişime geçebilir fakat burada enerji çok önemli, gelen cinin enerjisi cin çağıran kişinin enerjisinden yüksek ise yine gelen cin kişiye musallat olabilir. Bu yüzden insanların bilinçli olması ve yine bilinçli davranması ve cinlere zarar vermemek adına özen gösterilmesi yerinde bir karar olacaktır.

Büyüler yapılırken doğaüstü varlıkların yardım ve destekleri ile yapılırlar. Büyü işleri ile uğraşan insanların bu doğaüstü varlıklar ile bir iletişimi ve aynı zamanda dostlukları bulunur. Hiçbir hoca ya da medyum bu varlıkların yardımı olmadan ne bakım ne de bir büyü sihir tılsım yapmaları mümkün olmaz. Bu varlıkların adına ise cin denir. Bu varlıklar Dumansız ateşten yaratılmış ve bir bedeni yoktur. Bu varlıklar ile aynı dünyayı paylaşıyor olsak bile boyut yönünden farkımız vardır, insanlar üçüncü boyutta yaşarken cinler dördüncü boyutta yaşarlar. Bu boyut farkı ile onlar gündüzü yaşarken biz geceyi yaşarız. Cinlerin yaşamları bizimki ile çok benzemektedir.

Gerçek Cin çarpması belirtileri genellikle aynıdır. Kişi hep düşünceli olur fazla konuşmaz, her gece korku dolu rüyalar görür ve istem dışı hareketleri olur, sürekli ellerini ovuşturur ve omuzlarında sürekli ağrı olur. Bununla birlikte kişinin bedeninde ani hastalık meydana gelir ve akşamına düzelir. Bazı kişilerde kekemelik ve konuşma bozuklukları da eşlik edebilir. Bazen de cinler aleminden olanların konuşmasını duyabilir anlamaz ancak fısıltılarını duyabilir. Cin çarpan kişi aynı zamanda çok saldırgan bir ruh haline sahip olur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here