GÜMÜŞ BÜYÜDEN KORUNMA

0
346

Gümüş büyüden korunma, bir çeşit büyüden korunma yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Büyülerden korunmanın birçok yolu vardır, gümüş ile de büyü ve ya büyülerden korunmak mümkündür. Bu yol ise gümüş levhalara yazılar yazılarak yapılan bir işlemdir diyebiliriz. Gümüş ile büyüden korunma yönteminde gümüş bir kolye ya da gümüş bir yüzük üzerine dua yazılması veya tılsımlı sözler yazılması ile yapılan bir korunma yöntemidir.

Büyülerin birçok çeşidi vardır insanlar amaçlarına göre büyü yapar ve ya yaptırırlar, burada en önemli faktör ise kişinin hangi amaç ve niyet ile büyü yapmak ve ya yaptırmak istemesidir. Büyüye maruz kalmış insanlar büyünün etkisinden bozdurmadığı sürece bu büyü ile yaşamak zorunda kalmaktadırlar, büyünün etkisinde olan kişi kendisi hiçbir şey fark etmese de etrafındaki kişiler mutlaka fark edecektir kişi üzerindeki değişiklikleri. Üzerinde aşk büyüsü olan kişi büyü yaptıran kişiden başkasını düşünemez hale gelir, sürekli o kişi hakkında konuşur ve ne kadar sevdiğini anlatır, sürekli o kişi ile vakit geçirmeye çalışır ve her fırsatta o kişi ile görüşmek ister, kişi bunu normal bir durum zanneder ama etrafındaki kişiler büyü olabileceği ihtimalini göz önünde bulundurur. Kişi üzerinde kara büyülerden biri var ise, kişi çok kötü zarar görecektir. Kişi hayatının her yerinde bu büyünün etkisini görecektir. Kara bir büyü birine yapıldığında kişinin büyün hayatı bundan etkilenecektir, kendini yalnızlığa hapsadecek ve insanlardan uzak durmayı tercih edecektir. İş hayatında düşüşler yayacak ve özel hayatında da mutsuz olacaktır. Kısacası bir kişiye kara büyü yapıldığında o kişinin bütün hayatı alt üst olur. Kişi üzerinde bir büyü olduğunu hissettiği anda hemen uzman birinden yardım istemelidir.

Büyülerden korunmak için kişiler çeşitli yollar ile korunabilir ve gümüş ile korunma iyi bir korunma yöntemidir. Gümüş ile insanlar kendilerine bir koruma kalkanı oluşturabilir, yine bunun içinde uzman birinden yardım almakta fayda var. Uzman biri kişiyi en güzel şekilde koruma altına alacaktır, yeter ki doğru kişiye ve yere gidilsin yeter.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here